Webtoon'dan Uyarlanan Kore Dizileri


1) SWEET HOME

Tür: AksiyonGerilimFantastik/Bilimkurgu
Yönetmen:Lee Eung-Bok
Yayıncı: Netflix
imdb: 7.4
Bölüm Sayısı: 10
Yaş Sınırı: 18+
Yayın Tarihi: 18 Aralık 2020
 
Aynı adlı webtoon'dan uyarlanan bu diziye mutlaka göz atmalısınız. 2020 yılında yayınlanan ve yayınlandığı an Netflix'te ilk sıralara yerleşen Sweet Home dizisinde heyecan hiç bitmiyor. Gerilimin ve aksiyonun hız kesmeden devam ettiği dizimiz, bir günde bitirebileceğiniz kadar sürükleyici.

SWEET HOME KONUSU:


İzole edilmiş bir alanda, canavarlar ile mücadele eden bir grubun etrafında dönen dizide Cha Hyun-Soo sessiz bir lise öğrencisidir. Yeni bir apartman dairesine taşındıktan kısa bir süre sonra insanlar bilinmeyen bir nedenden dolayı canavara dönüşmeye başlar. Cha Hyun-Soo ve apartmanda mahsur kalan insanlar canavarlardan korunmak ve binadan çıkabilmek için yollar ararlar.


SWEET HOME OYUNCULARI:


Song Kang, bir lise öğrencisi olan Cha Hyun-Soo karakterini canlandırmaktadır. Babası, annesi ve küçük kardeşi ile birlikte yaşamaktadır. Ancak ailesi ile konuşmayacak kadar sessiz birisidir ve odasından nadiren çıkar. Bir gün, onun dışında tüm ailesi, bir trafik kazasında hayatını kaybeder. Tamamen yalnız kaldığı için küçük bir apartman dairesine taşınır. Aniden insanların canavarlaşmaya başladığı bir olay meydana gelir. Diğer apartman sakinleri ile birlikte, canavarlara karşı mücadele etmeye başlar ve hayatta kalmaya çalışır.

 Lee Jin-Wook dizide gizemli bir adam olan Pyeon Sang-Wook karakterini canlandırmaktadır. Herkesin bir gangster olduğunu zannettiği eski bir dedektiftir. 

Lee Si-Young dizide sert bir kadın olan Seo Yi-Kyung karakterini canlandırmaktadır. Özel kuvvetlerde hizmet veren eski bir itfaiyecidir. 

Lee Do-Hyun oldukça zeki ve soğukkanlı birisi olan Lee Eun-Hyuk karakterini canlandırmaktadır. Gizemli salgında, apartman sakinlerine liderlik etmekte oldukça yardımı olur.


2) ITAEWON CLASS


Tür: DramRomantikGençlik
Yönetmen: Kim Sung-Yoon
Yayıncı: JTBC, Netflix
imdb: 8.6
Bölüm Sayısı: 16
Yayın Tarihi: 31 Ocak 2020 – 21 Mart 2020

Itaewon Class aynı adlı webtoon'dan uyarlanmıştır. Yayınlandığı an oldukça beğenilen Iteawon Class dizisini samimi oyuncu kadrosu ile çok seveceksiniz.

ITAEWON CLASS KONUSU:

Dizi, adaletsiz bir dünyada yükselmeyi başaran inatçı ve cesur bir grup insanın etrafında dönmektedir. Itaewon’da 'Jagga' adlı bir restoran zincirinin sahibi, Jang Dae-Hee (Yoo Jae-Myung) ve onun oğlu (Ahn Bo-Hyun), Park Sae-Ro-Yi’nin (Park Seo-Joon) hayatını mahvetmekle kalmaz, babasının ölümüne neden olurlar. Park Sae-Ro-Yi, intikam almak için sahibi oldukları 'Jagga' restoran zincirini yok etmeye karar verir ve aynı bölgede bir restoran açar.

ITAEWON CLASS OYUNCULARI:


Park Seo-Joon dizide küçük bir restoranın sahibi olan Park Sae-Ro-Yi karakterini canlandırmaktadır. Adaletsizliğe asla müsamaha göstermeyen birisidir. Bir lise öğrencisiyken, Park Sae-Ro-Yi okulda başka bir öğrenciye zorbalık yapan sınıf arkadaşı Jang Geun-Won’a (Ahn Bo-Hyun) yumruk atar. Jang Geun-Won’un babası, Park Sae-Ro-Yi’nin babasının işlettiği restoranın sahibidir ve Park Sae-Ro-Yi’nin oğlundan özür dilemesini ister. Park Sae-Ro-Yi oğlundan özür dilemeyi reddeder. Bunun üzerine, Park Sae-Ro-Yi okuldan atılır ve babası da işinden kovulur. Aradan çok geçmeden, Park Sae-Ro-Yi’nin babası, Jang Geun-Won’un neden olduğu bir trafik kazasında hayatını kaybeder. Deliye dönen Park Sae-Ro-Yi, Jang Geun-Won’u döver ve sonunda hapse girer. Hapisten çıkınca, Jang Geun-Won’dan ve onun babasından intikamını almak için sahip oldukları restoran zincirini yok etmeye karar verir. Seul’un, Itaewon bölgesinde bir restoran açar.

Kim Da-Mi dizide bir sosyal medya ünlüsü olan Jo Yi-Seo karakterini canlandırmaktadır. Park Sae-Ro-Yi’nin (Park Seo-Joon) işlettiği restoranın müdürü olarak çalışmaktadır. Park Sae-Ro-Yi’ye karşı romantik duygular beslemektedir.

Yoo Jae-Myung dizide 'Jagga' adlı bir restoran zincirinin acımasız sahibi olan Jang Dae-Hee karakterini canlandırmaktadır. Açlık ve yoksulluk içinde büyümüştür. Kendi elleri ile 'Jagga' şirketini kurmuş ve bu günlere gelebilmiştir.

Nara dizide Park Sae-Ro-Yi’nin (Park Seo-Joon) işlettiği ilk aşkı olan Oh Soo-Ah karakterini canlandırmaktadır. 'Jagga' şirketinde çalışmaktadır. Etrafındaki insanların güvenini kazanmayı başarmış olan yetenekli bir kariyer kadınıdır.

3) TRUE BEAUTY


Tür: RomantikKomediGençlik
Yönetmen: Kim Sang-Hyub
Yayıncı: tvN
imdb: 8.3
Bölüm Sayısı: 16
Yayın Tarihi: 9 Aralık 2020 – 4 Şubat 2021

Aynı adlı webtoon'dan uyarlanan dizi daha yayınlanmadan önce bile popülerdi. Webtoon'u gibi geniş bir kitleye ulaşan ve beğenilen True Beauty tüm dünyada büyük bir hayran kitlesi kazandı.

TRUE BEAUTY KONUSU:


Dizi, görünüşü konusunda kendine güveni olmayan ve kendini güzel göstermek için makyaj yapan Lim Joo-Kyung'un (Mun Ka-Young) hikâyesini konu almaktadır. Kalbinde derin bir yara ile yaşayan Lee Su-Ho (Cha Eun-Woo) ile karşılaşır. Sırlarını birbirleri ile paylaştıkça olgunlaşırlar.

TRUE BEAUTY OYUNCULARI:


Mun Ka-Young dizide Saebom Lisesi'nin bir öğrencisi olan Im Joo-Kyung karakterini canlandırmaktadır. Parlak bir kişiliğe sahiptir. Ancak, görünüşü konusunda aşağılık kompleksi vardır. Bu yüzden, diğer insanlardan, yüzünü saklamak için her zaman makyaj yapmaktadır.

Cha Eun-Woo dizide bir lise öğrencisi olan Lee Su-Ho karakterini canlandırmaktadır. Saebom Lisesi'ne yeni transfer olmuştur. Görünüşü, iyi notları ve hatta harika basketbol yeteneği ile tepeden tırnağa mükemmel biri gibi görünmektedir. Herkesten gördüğü büyük ilgiye rağmen, Lee Su-Ho kimseyle ilgilenmez.

Hwang In-Yeop dizide Saebom Lisesi'nin bir öğrencisi olan Han Seo-Joon karakterini canlandırmaktadır. Yüzü ve keskin vücut hatları ile iyi bir görünüme sahiptir. Dış görünüşü, ona vahşi biri izlenimi verse de aslında kibar ve sıcak kalpli birisidir. Lee Su-Ho (Cha Eun-Woo) ile aralarında Lim Joo-Kyung (Mun Ka-Young) için bir rekabet başlar.

4) LOVE ALARM 


Tür: RomantikGençlik
Yönetmen: Lee Na-Jeong
Yayıncı: Netflix
imdb: 7,1
Bölüm Sayısı: 8
Sezon: 2
Yayın Tarihi: 22 Ağustos 2019

Aynı adlı webtoon'dan uyarlanan Love Alarm yayınlandığında çok geniş bir kitle tarafından izlenmiş ve beğenilmişti. Öyleki dizinin 2. sezonu da bir süre sonra çekilerek yayınlanmış ancak ilk sezonu kadar beğenilmemişti.

LOVE ALARM KONUSU:

Dizi, yakınlarındaki birileri kendisi için romantik duygu beslediğinde kullanıcıyı uyaran bir uygulama kullanarak, aşkı bulmaya çalışan bir grup gencin etrafında dönmektedir.

LOVE ALARM OYUNCULARI:Kim So-Hyun dizide bir lise öğrencisi olan Kim Jo-Jo karakterini canlandırmaktadır. Acı dolu bir aile geçmişine sahip olmasına rağmen neşeli ve kaygısız bir genç kızdır. Küçükken annesi ve babasını kaybetmiştir. Bu yüzden, teyzesi ile birlikte yaşamaktadır. Ancak, Jo-Jo için orada yaşamak kolay değildir. Bir gün, 'love alarm' adlı bir telefon uygulamasını kullanmaya başlar.

Song Kang dizide popüler bir lise öğrencisi olan Hwang Sun-O karakterini canlandırmaktadır. Sun-O zengin bir ailenin oğludur. Ancak ailesi tarafından sevilmemektedir. Cazibesi ile Kim Jo-Jo’nun (Kim So-Hyun) kalbini çalmaya çalışır.

Jung Ga-Ram dizide Hwang Sun-O’nun (Song Kang) en yakın arkadaşı olan Lee Hye-Young karakterini canlandırmaktadır. Sun-O’dan önce Kim Jo-Jo’dan (Kim So-Hyun) hoşlanmaya başlar.

Shin Seung-Ho dizide bir lise öğrencisi olan Il-Sik karakterini canlandırmaktadır. Okulunun Judo takımındadır ve enerjik birisidir. Kim Jo-Jo’dan (Kim So-Hyun) hoşlanmaktadır.

5) MY ROOMMATE IS a GUMIHO
Tür: Romantik, Komedi, Fantastik/Bilim Kurgu
Yönetmen:Nam Seong-Woo
Yayıncı: tvN
imdb: -
Yayın Tarihi: 26 Mayıs 2021 - 15 Temmuz 2021

Aynı adlı webtoon'dan uyarlanan My Roommate Is a Gumiho konusu ve oyuncu kadrosu ile özellikle uluslararası alanda oldukça dikkat çekti. Başarılı dizi, Kore'de çok fazla izleyici kazanamamış olsa da dünya genelinde oldukça popüler bir hale geldi. 

MY ROOMMATE IS a GUMIHO KONUSU:

Dizi, insan olmak için insan enerjisi toplayan bir dokuz kuyruklu bir tilkinin etrafında dönmektedir. Shin Woo-Yeo (Jang Ki-Yong) insan olmak için insan enerjisini bir boncukta toplamaktadır ve yakın bir zamanda insan olmayı beklemektedir. Bir gün, Shin Woo-Yeo’nun boncuğunu bir insan olan Lee Dam (Hyeri) yanlışlıkla yutar. Boncuk, bir insanın içinde 1 yıldan fazla kalamaz. Eğer kalırsa boncuk o kişinin içinde kırılacaktır ve Lee Dam’ın ölmesine neden olacaktır. Shin Woo-Yeo da bir insan olma şansını kaybedecektir. Shin Woo-Yeo ve Lee Dam bu duruma bir çözüm aramaya başlar. Çok geçmeden aralarında romantik bir ilişki başlar.


MY ROOMMATE IS a GUMIHO OYUNCULARI:Jang Ki-Yong dizide 999 yaşındaki bir dokuz kuyruklu bir tilki olan Shin Woo-Yeo karakterini canlandırmaktadır. Bir üniversitede profesör olarak çalışan zeki ve yakışıklı birisidir.

Hyeri dizide bir üniversite öğrencisi olan Lee Dam karakterini canlandırmaktadır. Sabit fikirli, hedefine odaklı ve gerçeği konuşmaktan çekinmeyecek kadar açık sözlü birisidir. Bu yüzden, daha önce hiç romantik bir ilişkisi olmamıştır.

Kang Han-Na dizide eskiden bir dokuz kuyruklu bir tilki olan Yang Hye-Sun karakterini canlandırmaktadır. Shin Woo-Yeo’nun (Jang Ki-Yong) arkadaşıdır ve insan olma hayalini gerçekleştirmiştir. Çarpıcı bir güzelliğe ve masum bir kalbe sahip, oldukça sakar ve saf birisidir.

Kim Do-Wan dizide Lee Dam’ın (Hyeri) arkadaşı olan Do Jae-Jin karakterini canlandırmaktadır. Söz konusu aşk olduğunda tamamen aptallaşan birisidir. Aşık olduğunda, hayatı ve organları dahil her şeyden vazgeçmeye hazırdır. Ancak iyi bir görünüme, iyi bir fiziğe ve iyi bir kişiliğe sahip olmasına karşın bir türlü gerçek aşkı bulamamıştır. Bir gün, kalbini Yang Hye-Sun’a (Kang Han-Na) kaptırır.

Bae In-Hyuk dizide Lee Dam’ın (Hyeri) üniversiteden arkadaşı olan Gye Sun-Woo karakterini canlandırmaktadır. Üniversite son sınıf öğrencisidir. Hem zekâsı hem de yakışıklılığı ile iyi bir geçmişe sahiptir ve bu yüzden üniversitedeki kadınlar arasında son derece popülerdir. Lee Dam’ı karşılıksız olarak sevmektedir. Ancak Lee Dam onu kesin bir şekilde geri çevir ve hayatında ilk defa kendini karşılıksız aşk yaşarken bulur.


6) NEVERTHELESS


Tür: Dram, Romantik, Gençlik
Yönetmen: Kim Ga-Ram
Yayıncı: JTBC,
imdb: -
Bölüm Sayısı: 10
Yayın Tarihi: 19 Haziran 2021- 21 Ağustos 2021

'I know but, nevertheless' adlı webtoon'dan uyarlanan Nevertheless genç oyuncu kadrosu ve alışık olmadığımız olay örgüsü ile izleyicilerin ilgisini çekmeyi başardı. Kore'de yüksek reytingler elde edemese de 'Nevertheless', uluslararası alanda takip ediliyor.

NEVERTHELESS KONUSU:


Dizi, birisi ile çıkmakla ilgilenmeyen Park Jae-Un (Song Kang) ile aşka inanmayan Yoo Na-Bi’nin (Han So-Hee) etrafında dönmektedir. İkili karşılaştıktan sonra birbirlerine karşı romantik hisler beslemeye başlar ve değişirler.


 NEVERTHELESS OYUNCULARI:


Song Kang dizide bir üniversitede sanat bölümü öğrencisi olan Park Jae-Un karakterini canlandırmaktadır. Herkese karşı arkadaş canlısı olan neşeli birisidir. Flörtleşmeyi sevmesine rağmen bunu zaman kaybı olarak görmektedir. Bu yüzden diğer insanlarla arasına keskin çizgiler çizer ve nasıl hissettiğini onlara asla açıklamaz. Bir gün, Yoo Na-Bi (Han So-Hee) ile tanışır ve kendisini çizdiği bu çizgiyi aşmak isterken bulur.

Han So-Hee dizide bir üniversitede sanat bölümü öğrencisi olan Yoo Na-Bi karakterini canlandırmaktadır. Park Jae-Un (Song Kang) ile aynı üniversiteye gitmektedir. Geçmişte, ilk aşkı ile yaşadığı acımasız ve acı bir deneyimden sonra bir daha aşık olmamaya yemin eder.

7) THE UNCANNY COUNTER 


Tür: AksiyonGizemFantastik
Yönetmen: Yoo Sun-Dong
Yayıncı: OCN, Netflix
imdb: 8.1
Bölüm Sayısı: 16
Sezon: 2
Yayın Tarihi: 28 Kasım 2020 – 24 Ocak 2021

Amazing Rumor/Extraordinary Rumor adlı webtoon'a dayanan dizinin çoktan 2. sezonu için onay geldi. Harika oyunculuklar ve heyecan verici olay örgüsü ile The Uncanny Counter göz atmanızı önerdiğimiz diziler arasında.

THE UNCANNY COUNTER KONUSU: 


Dizi, kendilerine 'Counter' adını verdikleri bir grubun etrafında dönmektedir. Her birinin kendine özel yetenekleri vardır. Amaçları, kötü ruhları yakalamaktır ve kendilerini bir noodle restoranın çalışanı olarak gizlemektedir.


THE UNCANNY COUNTER OYUNCULARI: Jo Byeong-Gyu dizide bir lise öğrencisi olan So Moon karakterini canlandırmaktadır. 'Counter'ın en genç üyesidir ve özel yeteneği fiziksel gücüdür. Çocukken geçirdikleri gizemli bir trafik kazasında ailesini kaybetmiştir.

Yu Jun-Sang dizide eski bir polis memuru olan Ga Mo-Tak karakterini canlandırmaktadır. İnanılmaz bir kuvvete sahiptir. 7 yıl önce, geçirdiği bir kazada hafızasını kaybeder. Adalet duygusu güçlü dürüst bir insandır. So Moon’un (Jo Byeong-Gyu) akıl hocasıdır.

Kim Se-Jeong dizide 'Counter'ın bir üyesi olan Do Ha-Na karakterini canlandırmaktadır. Onun özel yeteneği, yüzlerce kilometre uzaklıktaki kötü ruhları hissedebilmek ve dokunduğu kişinin anılarını okuyabilmektir.

Yum Hye-Ran dizide noodle restoranın şefi olan Chu Mae-Ok karakterini canlandırmaktadır. Onun özel yeteneği, iyileştirebilme gücüdür. 'Counter'ın dayanak noktasıdır.

Ahn Suk-Hwan dizide 'Counter'ın en yaşlı üyesi olan Choi Jang-Mool karakterini canlandırmaktadır. 'Counter'ların arasında yaşayan bir efsanedir. 'Counter'ın giderlerini yönetmekle sorumludur.


8) WHAT'S WRONG WITH SECRETARY KIMTür: RomantikKomedi
Yönetmen: Park Joon-Hwa, Yong Jong-Sun
Yayıncı: tvN
imdb: 8,1
Bölüm Sayısı: 16
Yayın Tarihi: 6 Haziran 2018 – 26 Temmuz 2018

'Legend of the Secretary World' adlı webtoon'a dayanan dizide başrollerin uyumu diziyi izlemeniz için yeterli bir neden. Mükemmel bir romantik-komedi olan What’s Wrong with Secretary Kim rom-com severler için harika bir seçenek.


WHAT'S WRONG WITH SECRETARY KIM KONUSU: 


Dizi, narsist bir kişiliğe sahip başkan yardımcısı (Park Seo-Joon) ile işinde oldukça başarılı olan onun sekteri (Park Min-Young) arasındaki romantik ilişkiyi konu almaktadır.


WHAT'S WRONG WITH SECRETARY KIM OYUNCULARI:


Park Seo-Joon dizide bir aile şirketinde başkan yardımcısı olarak çalışan Lee Young-Joon karakterini canlandırmaktadır. Aynı zamanda çalıştığı şirketin 2. nesil varisidir. Yüksek IQ’ya ve çekici bir görünüme sahip olmasına rağmen kibirli ve bencil birisidir. Bu da onu birlikte çalışılması en zor insanlardan biri haline getirmektedir. Sekreteri Kim Mi-So'nun (Park Min-Young) işinde mükemmel olmasından oldukça memnundur. Ancak bir gün sekreteri işinden istifa eder.

Park Min-Young dizide Lee Young-Joon’un (Park Seo-Joon) sekreteri olan Kim Mi-Soo karakterini canlandırmaktadır. Lee Young-Joon’un 9 yıldır sekreteri olarak çalışmaktadır. Sekreterlik dünyasında, ona verilen görevleri yerine getirmek için her şeyi yapan bir efsane olarak bilinmektedir. İşyerinde mükemmellik için yüzünde bir gülümseme ile çok çalışırken evinde oldukça tembel birisidir. Güzel biri olmasına rağmen daha önce hiç kimse ile romantik bir ilişkisi olmamıştır.

Lee Tae-Hwan dizide Lee Young-Joon’un (Park Seo-Joon) abisi olan Lee Sung-Yeon karakterini canlandırmaktadır. Kitapları çok satanlar listesinde yer alan ünlü bir yazardır. Young-Joon hariç herkes onun çok sempatik biri olduğunu düşünmektedir. Ayrıca Kim Mi-Soo’dan (Park Min-Young) hoşlanmaktadır.

Chansung dizide Lee Young-Joon’un (Park Seo-Joon) ailesine ait ünlü bir şirkettin çalışanı olan Go Gwi-Nam karakterini canlandırmaktadır.9) BACKSTREET ROOKIE


Tür: RomantikKomediAksiyon
Yönetmen:Lee Myung-Woo
Yayıncı: SBS
imdb: 7.9
Bölüm Sayısı: 16
Yayın Tarihi: 19 Haziran 2020 – 8 Ağustos 2020

'Convenience Store Saet-Byul' adlı bir webtoon'dan uyarlanan Backstreet Rookie, komedi dizisi olarak karşımıza çıkıyor.

BACKSTREET ROOKIE KONUSU:


Dizi, 24 saat açık bir markettin, yarı zamanlı çalışanı (Kim You-Jung) ile o marketin işletmecisinin (Ji Chang-Wook) arasındaki romantik ilişkiyi konu almaktadır. Bir gün, Choi Dae-Hyun, aralarında Jung Saet-Byeol’un da bulunduğu bir grup liseli kız öğrenciye rastlar. Baş belası gibi görünen liseli kızlar, Choi Dae-Hyun’dan kendileri için marketten sigara almasını ister. Choi Dae-Hyun onlar için sigara alır. Ayrıca, Jung Saet-Byeol onun telefon numarasını alır ancak hiçbir zaman Choi Dae-Hyun’u aramaz. 4 yıl sonra, bu ikili, bir markette çalışan-patron olarak tekrar karşılaşır.

BACKSTREET ROOKIE OYUNCULARI:Ji Chang-Wook dizide küçük bir marketin işletmecisi olan Choi Dae-Hyun karakterini canlandırmaktadır. Yakışıklı olduğu kadar oldukça sakar birisidir. Eskiden büyük bir şirkette çalışmaktaydı.

Kim You-Jung dizide küçük bir markete yarı zamanlı olarak çalışan Jung Saet-Byeol karakterini canlandırmaktadır. Lise yıllarında, tam bir baş belasıydı. Ancak şimdi, adalet ve ahlak duygusu oldukça güçlü olan bir üniversite öğrencisidir.

Han Sun-Hwa dizide Choi Dae-Hyun’un (Ji Chang-Wook) kız arkadaşı olan Yoo Yeon-Joo karakterini canlandırmaktadır.

Do Sang-Woo dizide bir marketin genel müdürü olan Jo Seung-Joon karakterini canlandırmaktadır. Mütevazı ve nazik birisidir.

10) ITEM


Tür: GizemFantastik
Yönetmen: Kim Sung-Wook
Yayıncı: MBC
imdb: 7.1
Bölüm Sayısı: 32
Yayın Tarihi: 11 Şubat 2019 – 2 Nisan 2019

Aynı adlı webtoon'dan uyarlanan dizi harika oyuncu kadrosu ile meraklandırırken izlemeniz için bir seçenek olarak karşınıza çıkıyor.

ITEM KONUSU:

Dizi, doğaüstü güçlere sahip nesnelerin ardındaki sırları açığa çıkarmaya çalışan bir adam (Ju Ji-Hoon) ve bir kadının (Jin Se-Yeon) etrafında dönmektedir.


ITEM OYUNCULARI:Ju Ji-Hoon dizide bir savcı olan Kang Gon karakterini canlandırmaktadır. Güçlü bir adalet duygusuna sahip sıcakkanlı birisidir. Bir gün, yeğeni Da-In’i kurtarmak için doğaüstü güçlerin yer aldığı bir davayı üstlenir.

Jin Se-Yeon dizide bir suç profilcisi olan Shin So-Young karakterini canlandırmaktadır. En korkunç suç sahneleri ile karşı karşıya kalsa bile soğukkanlılığını mükemmel bir şekilde korumaktadır.

Kim Kang-Woo dizide Hwa Won Group'un başkan yardımcısı olan Jo Se-Hwang karakterini canlandırmaktadır. Çevresi tarafından devrimci genç iş adamı olarak anılmaktadır. Ancak askında o açgözlü bir sosyopattır. Servetine servet katmak ve yoluna çıkan herkesi öldürmek için doğaüstü güce sahip olan nesneleri toplamaktadır.Siz hangilerini izlediniz? İzlemek isteyenlere hangi dizileri önerirsiniz?