En Çok İzlenen Kore Dizileri

En Çok izlenen Kore Dizileri, Kdrama severler için konusu aşk, komedi, romantik vb. tüm türde en iyi kore dizilerini sizler için listeledik. 2021 Dizileri de listemizde yer almakta.  İşte En çok izlenen Kore Dizileri; 


10) HEALER


Tür: RomantikKomediAksiyon
Yönetmen:Lee Jung-Sub
Yayıncı: KBS2
imdb: 8.5
Bölüm Sayısı: 20
Yayın Tarihi: 8 Aralık 2014 - 10 Şubat 2015

HEALER KONUSU: 

Kim Moon-Ho (Yoo Ji-Tae) büyük bir yayın şirketinde popüler bir muhabirdir. Bir gün geçmişte yaşanan bir davanın gerçek yüzünü öğrenir. Bilerek dava ile alakalı insanlara yaklaşır ve onlara yardımcı olur. Bunları yaparken, o doğruluk ve inançları ile mücadele eder. Bu arada, Kim Moon-Ho'ye internet muhabiri Chae Young-Shin (Park Min-Young) ve aynı zamanda "Healer" olarakta bilinen Seo Jung-Hoo (Ji Chang-Wook) bu davayı çözmede yardımcı olur.
 


HEALER OYUNCULARI:Ji Chang-Wook dizide, "Healer" kod adını kullanan 28 yaşındaki Seo Jung-Hoo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri giyilebilir akıllı cihazlarla donatılmıştır. Sahip olduğu duyular ve dövüşme becerileri ile herhangi bir görevi mükemmel bir şekilde başarmak için sektörünün en iyi ajanıdır. Onun tek hedefi Güney Pasifik'te ıssız bir ada satın almak için para biriktirmek ve orada yalnız yaşamaktır. Bir gün Chae Young-Shin (Park Min-Young) ile yolları kesişir ve hayatı karma karışık olmaya başlar. Chae Young-Shin'e aşık olmuştur. Ancak geçmişteki gizli bir gerçek ortaya çıkar ve bu aşk tehlikeli olmaya başlar.

Park Min-Young dizide, 27 yaşındaki "Someday News"de bir internet muhabiri olan Chae Young-Shin karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri güçlü bir iradeye ve garip bir kişiliğe sahiptir. Fazla mükemmel biri olmamasına rağmen Oriana Fallaci gibi efsanevi bir muhabir olmak istemektedir. 

Yoo Ji-Tae dizide, 37 yaşındaki popüler bir muhabir olan Kim Moon-Ho karakterini canlandırmaktadır. Onun erkek kardeşi büyük bir medya şirketinin sahibidir. O çocukluk döneminde Chae Young-Shin'in (Park Min-Young) başını belaya sokmuştur ve aradan uzun yıllar geçmesine rağmen kendisini bu konuda suçlu hissediyordur. Nihayet bir gün ikisi tekrar karşılaşırlar ve hatalarını telafi etmek için Chae Young-Shin'e ünlü bir muhabir olmasında yardımcı olur.
 

9) PINOCCHIO 


Tür: DramRomantikFantastikGençlik
Yönetmen: Jo Soo-Won
Yayıncı: SBS
imdb: 8.3
Bölüm Sayısı: 20
Yayın Tarihi: 12 Kasım 2014 - 15 Ocak 2015

PINOCCHIO KONUSU: 

Yerel bir gazetede muhabirlik yapmaya başlamış, gerçeğin peşinden koşan bir grup 20'li yaşlardaki gencin aşklarını, başarısızlıklarının yanı sıra gelişmelerini anlatmaktadır.
 

PINOCCHIO OYUNCULARI: Park Shin-Hye dizide bir muhabir olan Choi In-Ha karakterini canlandırmaktadır. Choi In-Ha'nın "Pinokyo Sendromu" vardır. Ne zaman yalan söylese kendisini hıçkırık tutmaktadır.

Lee Jong-Suk dizide Choi Dal-Po karakterini canlandırmaktadır. O bir yayın şirketinde bir muhabirdir ve bu onun ilk yılıdır. Onun karakteri yakışıklıdır ancak berbat giyim tarzı ve saç stilinden dolayı insanlar bu fiziksel özelliğinden habersizdir. Ayrıca iyi bir hafızaya sahiptir ve ağzı iyi laf yapmaktadır.

Kim Young-Kwang dizide aynı yayın şirketinde bir muhabir olarak çalışan Seo Bum-Jo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri zengin bir çevreden gelmektedir ve göze hoş görünmektedir.

Lee Yoo-Bi dizide aynı yayın şirketinde bir muhabir olarak çalışan Cha Hye-Seung karakterini canlandırmaktadır. O ürkek biri olmasına rağmen güçlü bir kişiliğe sahiptir. O lise ve üniversite günlerinden bu yana bir idolün büyük bir hayranıdır.
 


8) WEIGHTLIFTING FAIRY KIM BOK JOO


Tür: RomantikKomediGençlik
Yönetmen: Oh Hyun-Jong, Nam Seong-Woo (asistan yönetmen)
Yayıncı: MBC
daum: 9.0
Bölüm Sayısı: 16
Yayın Tarihi: 16 Kasım 2016 - 11 Ocak 2017
 

WEIGHTLIFTING FAIRY KIM BOK JOO KONUSU:

Dizi, 20 yaşındaki bayan bir haltercinin (Lee Sung-Kyung) ilk defa aşık olmasını anlatmaktadır.
 

WEIGHTLIFTING FAIRY KIM BOK JOO OYUNCULARI:Lee Sung-Kyung dizide bir halterci olan Kim Bok-Joo karakterini canlandırmaktadır. Babası eski bir haltercidir. Bir spor üniversitesinin halter bölümünde 2. sınıftadır. Onun karakteri; arkadaş canlısı, adaletsizlik görmeye dayanamayan ve öfkesine hakim olamadığı içinde sıkça kavgalara karışan birisidir. Ancak bütün bunların altında kırılgan bir kalbi vardır. Bir gün, bir klinikte tanıştığı doktora aşık olur.

Nam Ju-Hyuk dizide mükemmel ama bir o kadar da şanssız bir yüzücü olan Jung Joon-Hyung karakterini canlandırmaktadır. O, Kim Bok-Joo (Lee Sung-Kyung) ile aynı üniversitede okumaktadır. Yüzücülük bölümünde, 2. sınıf öğrencisidir. Girdiği yarışmalarda kural dışı bir başlangıç yaptığı için hep diskalifiye olmaktadır. Joon-Hyung’un bunu yaşamasının altında büyük bir travma vardır.

Lee Jae-Yoon dizide obezite konusunda uzman olan Jung Jae-Yi karakterini canlandırmaktadır. Kim Bok-Joo (Lee Sung-Kyung) ondan hoşlanmaktadır.

Kyung Soo-Jin dizide Jung Joon-Hyung’un (Nam Ju-Hyuk) eski kız arkadaşı olan Song Shi-Ho karakterini canlandırmaktadır. O, jimnastikte 3. yılındadır.
 

7) W- TWO WORLDS


Tür: DramRomantikFantastik/Bilimkurgu
Yönetmen: Jung Dae-Yoon
Yayıncı: MBC
imdb: 8.1
Bölüm Sayısı: 16
Yayın Tarihi: 20 Temmuz 2016 – 14 Eylül 2016

W - TWO WORLDS KONUSU:

Dizi, 30’lu yaşlarının başındaki, Seul’de yaşayan ama birbirine paralel olan farklı boyutlarda yaşayan bir erkek (Lee Jong-Suk) ve bir kadının (Han Hyo-Joo) aşk hikayesini anlatmaktadır.
 

W - TWO WORLDS OYUNCULARI:
Lee Jong-Suk dizide 18 yaşındayken Olimpiyatlarda altın madalya kazanmış eski bir atıcı ve kendi çabası ile zengin olmuş genç bir chaebol olan Kang-Chul karakterini canlandırmaktadır. O, bir girişim şirketi kurar ve 800 Milyar Won (687 milyon Dolar) mal varlığına sahip olur. Onun karakteri, soğukkanlı bir dahi, adil ve çekici birisidir. O, aslında bir webtoon’da yer alan bir karakterdir.

Han Hyo-Joo dizide ikinci yılındaki bir kardiyoloji asistanı olan Doktor Oh Yeon-Joo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, yüce gönüllü ve cana yakın birisidir. Onun babası ünlü bir çizgi roman tasarımcısıdır. Bir gün, babasından bir haber alamaz ve bunun üzerine babasına bakmak için onun atölyesine gider. Orada garip bir adamı (Lee Jong-Suk) kanlar içinde yerde yatarken bulur.

Jung Eugene dizide Kang-Chul’un (Lee Jong-Suk) arkadaşı ve aynı zamanda asistanı olan Yoon So-Hee karakterini canlandırmaktadır. O, katıldığı olimpiyatlarda madalya kazanmış eski bir atıcıdır ve bir bilgisayar dâhisidir. Ayrıca onun karakteri, Yeon-Joo’nun (Han Hyo-Joo) ve Kang-Chul’un arasında bir aşk üçgeni vardır.

Lee Tae-Hwan dizide, Kang-Chul’un (Lee Jong-Suk) sağ kolu olan Seo Do-Yoon karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, dövüş sanatlarında eski bir sporcu ve bodyguarddır.

Lee Si-Un dizide Yeon-Joo’nun (Han Hyo-Joo) babasının öğrencisi olan Park Soo-Bong karakterini canlandırmaktadır.

Kang Ki-Young dizide Yeon-Joo’nun (Han Hyo-Joo) üniversiteden arkadaşı ve bir doktor olan Kang Suk-Bum karakterini canlandırmaktadır.


 6) THE HEIRSTHE HEIRS KONUSU:

Dizi, genç zengin mirasçıların ve sıradan saygı gören fakir bir aileden gelen Cha Eun-Sang (Park Shin-Hye) arkadaşlıklarını ve aşklarını anlatıyor.
 

THE HEIRS OYUNCULARI:

Lee Min-Ho dizide, büyük bir aile şirketinin, "Empire Group”un, varisi olan Kim Tan karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, küstah ve hep kendini düşünen birisidir. O, her şeye sahip birisi gibi görünse de aslında mutsuz birisidir. O, hep üvey abisi (aynı babadan dünyaya gelen) Kim Won'un (Choi Jin-Hyuk) gölgesinde kalmıştır. Bir gün, Cha Eun-Sang (Park Shin-Hye) ile karşılaşır ve ona aşık olur.

Park Shin-Hye dizide, fakir bir ailenin kızı olan Cha Eun-Sang karakterini canlandırmaktadır. Dilsiz ve sağır olan annesi ile birlikte yaşayan Cha Eun-Sang başarılı bir lise öğrencisidir. Cha Eun-Sang’ın annesi, "Empire Group”un sahibinin evinde hizmetçilik yapmaktadır.

Kim Woo-Bin dizide, "Zeus Hotel Group”un varisi olan Choi Young-Mi karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, soğuk, acımasız ve zorba birisidir ve IQ'su 150 olmasına rağmen zekasını derslerinde kullanmaz. Fakir kişileri hor gören Choi Young-Mi karşılaştığı Cha Eun-Sang’a (Park Shin-Hye) yavaş yavaş kalbini kaptırır.

Choi Jin-Hyuk dizide, Kim Tan’ın (Lee Min-Ho) üvey abisi (aynı babadan dünyaya gelen) olan Kim Won karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, "Empire Group” u yöneten başarılı ve yetenekli bir yöneticidir.

Krystal dizide, "Mega Entertainment”ın sahibinin kızı ve Kim Tan’ın (Lee Min-Ho) eski kız arkadaşı olan Lee Bo-Na karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, şımarık olmasının yanı sıra iyi kalplidir. O şimdi Yoon Chan-Young (Kang Min-Hyuk) ile çıkmaktadır.

Kang Min-Hyuk dizide, "Empire Group”un sekreterinin oğlu ve Cha Eun-Sang’ın (Park Shin-Hye) birlikte büyüdüğü arkadaşı Yoon Chan-Young karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, iyi kalpli, sevimli, oldukça zeki birisidir ve sınıfının birincisidir. Lee Bo-Na (Krystal) ile çok sevimli bir çifttir.

Kim Ji-Won dizide, uluslararası bir giyim firmasının varisi ve Kim Tan’ın (Lee Min-Ho) nişanlısı olan Rachel Yoo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, kendisini beğenmiş, soğuk kalpli ve insanlara tepeden bakan birisidir. Gittiği lisenin "Paris Hilton”udur. Kim Tan ile nişanlılığı, her iki tarafın ailelerinin karalaştırdığı bir nişanlanma olmasına rağmen Kim Tan’ı sevmektedir. Ancak, Kim Tan bu evliliği istememektedir.

Park Hyung-Sik dizide, şehirdeki en büyük hukuk firması "Victory Law Firm”ün CEO’nun oğlu olan Jo Myung-Soo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, tembel birisi olduğu için aile şirketini devralmak istemeyen miskin birisidir.

Kang Ha-Neul dizide, başsavcının oğlu ve Kim Tan’ın (Lee Min-Ho) en yakın arkadaşı olan Lee Hyo-Shin karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, öğrenci birliği başkanıdır ve öğretmeni Jeon Hyun-Joo'ya (Lim Ju-Eun) âşıktır. Ailesi tarafından hukuk fakültesine girmesi için baskı yapılmaktadır.

Lim Ju-Eun dizide, Empire Lisesi'nde matematik öğretmeni ve Kim Won'un (Choi Jin-Hyuk) gölgesinde kız arkadaşı olan Jeon Hyun-Joo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, zeki, aklı başında ve soğuk kanlı birisidir.

Choi Won-Young dizide, "Empire Group”un sekreteri ve Yoon Chan-Young’ın (Kang Min-Hyuk) babası olan Yoon Jae-Ho karakterini canlandırmaktadır.

5) MY LOVE FROM THE STARS


Tür: DramRomantikKomediFantastik
Yönetmen: Jang Tae-Yoo, Oh Choong-Hwan
Yayıncı: SBS
imdb: 8.3
Bölüm Sayısı: 21
Yayın Tarihi: 8 Aralık 2013 - 27 Şubat 2014
 

MY LOVE FROM THE STARS KONUSU: 

Do Min-Joon (Kim Soo-Hyun) 400 yıl önce Joseon Hanedanlığı döneminde dünyaya gelen bir uzaylıdır. Yakışıklı olmasının yanında olağanüstü yeteneklere sahiptir. 400 yıl sonra, Do Min-Joon insanlara alaycı bir şekilde yaklaşmasına rağmen bir oyuncu olan Chun Song-Yi'ye (Jun Ji-Hyun) aşık olacaktır.

MY LOVE FROM THE STARS OYUNCULARI:Kim Soo-Hyun, Do Min-Joon karakterini canlandırmaktadır. Do Min-Joon, 400 yıl önce Joseon Hanedanlığından gelen gizemli bir adamdır. Cheon Song-Yi (Jun Ji-Hyun) aşık olur.

Jun Ji-Hyun, Cheon Song-Yi karakterini canlandırmaktadır. Cheon Song-Yi Koreli bir oyuncudur.

Park Hae-Jin, Lee Hwi-Kyung karakterini canlandırmaktadır. Lee Hwi-Kyung, Cheon Song-Yi'nin nişanlısıdır.

Yoo In-na, Yoo Se-Mi karakterini canlandırmaktadır. Yoo Se-Mi, bir oyuncudur ve birçok avukatın bulunduğu bir ailenin içinden gelmiştir ve o hep sınıfının üstünde olmuştur. Bununla birlikte, Yoo Se-Min'in kendi görünümü hakkında bir kompleksi vardır ve sürekli onu uzun zamandır arkadaşı olan Cheon Song-Yi ile kendini karşılaştırır. Cheon Song-Yi onun ilk aşkını elinden aldığı için ondan nefret etmektedir.

Shin Sung-Rok, Lee Jae-Kyung karakterini canlandırmaktadır. Lee Jae-Kyung, büyük bir chaebol için akıllı ve düşünceli varistir. Ayrıca Cheon Song-Yi'nin nişanlısı olan Lee Hwi-Kyung'in abisidir.
 

4) DESCENDANTS of the SUN


 

Tür: DramRomantikAksiyon
Yönetmen:Lee Eung-BokYoon Jong-SunBaek Sang-Hoon
Yayıncı: KBS2
imdb: 8.5
Bölüm Sayısı: 16
Yayın Tarihi: 24 Şubat 2016 - 14 Nisan 2016

DESCENDANTS of the SUN KONUSU: 

Birleşmiş Milletlerin barış askeri gücünde görev yapan Yüzbaşı Yoo Shi-Jin (Song Joong-Ki) ile doktor Kang Mo-Yeon (Song Hye-Kyo) arasındaki aşk hikayesini anlatmaktadır. 

DESCENDANTS of the SUN OYUNCULARI:


 

Song Joong-Ki dizide, yurt dışında görev alan özel kuvvet askeri olan Yoo Shi-Jin karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, askeri biriminin takım lideridir.

Song Hye-Kyo dizide, özel bir hastanede cerrah olarak çalışan Kang Mo-Yeon karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, televizyon kanallarında verdiği tıp bilgilerinden sonra ünlü bir yüz haline gelmiştir ve ameliyathaneden çıkmayan bir doktorken hastanenin VIP hastalarının önemli olmayan sorunları ile ilgilenmeye başlamıştır. Bir gün, çalıştığı hastanenin sahibine çantası ile vurur ve bu duruma kızan hastanenin sahibi onu gönüllü çalışanlarla beraber savaş yorgunu bir ülke olan Uruk’a gönderir.

Jin Goo dizide, özel kuvvetlerde bir subay olarak görev alan Seo Dae-Young karakterini canlandırmaktadır.

Kim Ji-Won dizide, orduda cerrah olarak görev alan Yoon Myeong-Joo karakterini canlandırmaktadır.

Onew dizide, sağlık hizmeti ekibinin bir üyesi ve bir doktor olan Lee Chi-Hoon karakterini canlandırmaktadır.

Jo Woo-Ri dizide, Lee Chi-Hoon'un (Onew) eşi olan Doktor Jang karakterini canlandırmaktadır.

3) STRONG WOMAN DO BONG SOON
Tür: RomantikKomediFantastik
Yönetmen:Lee Hyeong-Min
Yayıncı: JTBC
imdb: 8.3
Bölüm Sayısı: 16
Yayın Tarihi: 24 Şubat 2017 – 15 Nisan 2017
 

STRONG WOMAN DO BONG SOON KONUSU:


Dizi, fiziksel olarak güçlü bir kadın olan Do Bong-Soon (Park Bo-Young) ile bir CEO olan An Min-Hyuk (Park Hyung-Sik) arasındaki aşkı anlatmaktadır.


STRONG WOMAN DO BONG SOON OYUNCULARI:Park Bo-Young dizide normal bir kadına göre oldukça güçlü olan Do Bong-Soon karakterini canlandırmaktadır. Onun olağanüstü gücü dikkat etmeden dokunduğu bir şeyin kırılmasına neden olmaktadır. Onun karakteri, bir aile şirketinin mirasçısı olan An Min-Hyuk’un (Park Hyung-Sik) koruması olur. - "Kadınsı ne demek?”

Park Hyung-Sik dizide seçkin bir oyun şirketinin CEO olan An Min-Hyuk karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri sevimli birisidir. - "Erkekçe ne demek?”

Ji Soo dizide çaylak bir dedektif olan Kook Doo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, dürüst ve prensiplere sahip birisidir. O ve Do Bong-Soon (Park Bo-Young) uzun zamandır arkadaştır. Ayrıca Bong-Soon uzun zamandır Kook Do'yu tek taraflı olarak sevmektedir. - "Siz tam olarak ne türde insanlarsınız?”
 

2) BOYS OVER FLOWERS 
Tür: RomantikKomediGençlik
Yönetmen: Jeon Ki-Sang
Yayıncı: KBS2
imdb: 8.1
Bölüm Sayısı: 25
Yayın Tarihi: 5 Ocak 2009 - 31 Mart 2009


BOYS OVER FLOWERS KONUSU: 

Shinwa Lisesi, Kore'nin en zengin grubu Shinwa'ya ait, sadece özel ailelerin ve çok zenginlerin çocuklarının alındığı bir okuldur. Okulun en prestijli ailelerinden ve çocukluklarından beri arkadaş olan dört öğrencinin kurduğu F4 isimli bir grup vardır. Hepsi çok yakışıklı olduğu için tüm okul kızları tarafından çığlık çığlığa karşılanırlar. Aynı zamanda canları istediğinde istediği kişilere kötülük edip, kafayı taktıklarına kırmızı bir kart bırakacak tüm okulun eziyet etmesine müsaade ederler. 

BOYS OVER FLOWERS OYUNCULARI:Bir gün, ailesinin kuru temizlemeci dükkanında çalışan Geum Jan-Di (Ku Hye-Sun), bu okula kuru temizleme siparişi götürdüğünde, F4 tarafından gördüğü eziyetler sonucu intihar etmek üzere olan bir öğrenciyi kurtarır. Olay medyada geniş bulur ve okulun öğrencilerinin mutsuzlukları gündeme gelir. Medyanın baskısından uzak kalabilmek için Shinwa Yönetimi tarafından Jan-Di, okula burslu olarak kabul edilir. Okula başlayan Jan-Di'nin huysuz, ters ve dobra tavırlarına kızan F4, kırmızı kartı Jan-Di'ye de bırakır ve Geum Jan-Di'ye eziyetler başlar.

Özellikle Shinwa Grubunun ve Okulun da sahibi, F4'ün de lideri olan; gaddar, korkulması gereken biri olarak tanınan Go Jun-Pyo (Lee Min-Hoo) tarafından türlü oyunlara, ağır şakalara maruz kalan Jan-Di tavrından taviz vermeyip F4 ile bir mücadele içine girer. Jun-Pyo'ya elinden geleni yapar ve ağzına geleni söyler.

Jun-Pyo, milli felaket yakışıklısı, ilk kez kendisine karşı gelen, lafını gediğine koyan ve kendisine hayranlık göstermeyen bir kız ile karşılaşınca etkilenir, yavaş yavaş Jan-Di'ye aşık olur. Jan-Di'yi etkileyebilmek için elinden geleni yapar. Her yerde karşısına çıkmaya ve ona türlü jestler yapmaya başlar. Ancak Jan-Di, Jun-Pyo'dan nefret eder ve ona kesinlikle taviz vermez, bir araya geldiklerinde aralarında hep bir gerilim oluşur. Çünkü, Jan-Di'nin esas etkilendiği kişi, keman ve piyano çalan bir müzisyen, ağırbaşlı, sakin, yakışıklı, anlayışlı, kendi halinde biri olan Yun Ji-Hu (Kim Hyun-Joong)'dur. Jin-Hu, Jan-Di'ye her zor anında destek olur ve tüm okul Jan-Di'ye eziyet ederken onu korur. Onu koruyucusu olarak gören Jan-Di, Ji-Hu'dan hoşlanmaya başlar. Ne var ki Jin-Hu çocukluk aşkı olan Min Seo-Hyun'a (Kim So-Eun) aşıktır.


1) GOBLIN

Tür: DramRomantikFantastik
Yönetmen:Lee Eung-Bok
Yayıncı: tvN
imdb: 8.9
Bölüm Sayısı: 16
Yayın Tarihi: 2 Aralık 2016 – 21 Ocak 2017

GOBLIN KONUSU:

Bir goblin olan Kim Shin (Gong Yoo) sevdiği birçok insanın ölümünü görmüştür ve ölümsüz hayatını sonlandırmak istemektedir. Bunun için de insan bir goblin gelinine ihtiyacı vardır ve yüz yılardır bir goblin gelini aramaktadır. Bir gün, amnezyadan (hafıza kaybı) muzdarip olan bir ölüm meleği (Lee Dong-Wook) ile tanışır ve birlikte aynı evi paylaşmak zorunda kalır.  

GOBLIN OYUNCULARI:Gong Yoo dizide eski Kore masallarında geçen bir mitolojik varlık, goblin olan Kim Shin karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri; gizemli ve üzgün birisidir.

Kim Go-Eun dizide bir lise üç öğrencisi olan Ji Eun-Tak karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, zor zamanlar geçirirken dahi parlak bir kişiliğe sahip olan birisidir.

Lee Dong-Wook dizide bir ölüm meleğini canlandırmaktadır. Bir gün, o ve Kim Shin (Gong Yoo) aynı evi paylaşmak zorunda kalır ve aralarında sürtüşmeler olmasına rağmen dost olurlar.

Yoo In-Na dizide bir tavuk restoranının sahibi olan Kim Sun karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri adını daha sonra Sunny olarak değiştirir. O, bir gün Wang Yeo (Lee Dong-Wook) ile tanışır ve tüm hayatı değişir.

Yook Sung-Jae dizide büyük bir aile şirketinin varisi olan Yoo Duk-Hwa karakterini canlandırmaktadır. O, ‘ağızında gümüş kaşıkla doğmuş’, büyük bir aile şirketinin yöneticilerinden birisinin en büyük oğludur. Ayrıca onun ailesi bir gobline hizmet eden 13. nesildir. Onun karakteri, asi olduğu kadar da tam bir baş belasıdır. Amcası olan Kim Shin (Gong Yoo) sayesinde farklı bir hayat yaşamaya başlar.


SİZ BU DİZİLER ARASINDAN HANGİLERİNİ İZLEDİNİZ? İZLEMEK İSTEYENLERE HANGİ DİZİLERİ ÖNERİRSİNİZ?