''Delivery Knight'' Dizisinin Oyuncu Kadrosuna Esom Katılabilir

''Delivery Knight'' Dizisinin ana oyuncu kadrosuna Esom katılabilir. Daha önce Kim Woo Bin'in dizide rol alacağı onaylanmıştı. Esom'un teklifi kabul etmesi halinde 2011 yılında birlikte yer aldıkları ''White Christmas'' dizisinden sonra tekrar bir araya gelecekler.

Dizi, kirliliğin oldukça şiddetli hale geldiği ve hayatta kalmanın tek yolunun teslimat hizmetlerine dayandığı distopik bir geleceğin hikayesini anlatacak. Gelecekte hava kirliliği o kadar artmıştır ki insanlar dışarıya gaz maskeleriyle çıkmak zorundadırlar. Bu sorun nedeniyle paket teslimat hizmetine bağımlı olan insanlar ve parselleri hırsızlardan koruyan şövalyeler bir arada yaşamaktadır.

Kim Woo Bin efsanevi teslimat şövalyesi 5-8 rolünü canlandıracak. Sıradan bir evde büyüyen Şövalye 5-8, Toplum Hizmet çalışanının hatası nedeniyle sol bileğinde bir QR koduyla yaşamaktadır. Bir gün şövalye olmak isteyen Seol Ah adındaki genç bir kızla tanıştığında dileğini gerçekleştirmesi için ona yardım eder.

Esom eğer teklifi kabul ederse dizide Seol Ah karakterini canlandıracak. Seol Ah, gelecekte Milli Savunma Bakanı olmaya kararlı bir askerdir.

Netflix yapımı olacak dizinin yapım detayları ve diğer oyuncu kadrosu henüz netleşmedi. Ayrıca ''Taxi Driver'' dizisinde yakaladığı başarı ile popülerlik kazanan Esom'un sonraki projesinin ne olacağı merak konusuydu. Gelen teklifi kabul etmesi halinde bu dizi yükselen oyuncunun ilk projesi olacak. 2017 yılında Nazofarenks kanseri ile mücadelesi nedeniyle ara veren Kim Woo Bin ise 2019 yılında tam olarak iyileştiğini açıkladığından beri yavaş yavaş geri dönüş yapıyor. Ünlü oyuncu yakın zamanda çıkacak olan “Alien” filminin çekimlerini çoktan tamamladı ve şu anda da yeni drama “Our Blues”da rol almak için görüşmelerde bulunuyor.

Ayrıca dizi: Courier ve Delivery Driver olarak da bilinmektedir.


Kaynaklar: (1)(2)