Kim Woo Bin, Her Gün Minnettar Olmanın Oyunculuğunu Nasıl Etkilediğini Paylaştı!
  • rumi
  • 6-10-2021, 20:10
Kim Woo Bin, GQ Korea için yaptığı yeni fotoğraf çekiminde karizma yayıyor!

27 Eylül'de GQ Korea, Kim Woo Bin'in Ralph Lauren's Purple Label ile yaptığı şık sonbahar fotoğrafını yayınladı. Takip eden röportajda Kim Woo Bin, “Geçmişte anlamsızca çok zaman harcadım. Bu günlerde ana odaklanıyorum ve kalbimi başkalarına daha çok açmaya çalışıyorum. Her gün günümü bitirdiğimde, 'Bugünün sabahına dönsem bile, bugün yaşadığımdan daha iyi yaşayabileceğimden emin değilim' diye düşünüyorum.” Oyuncu, “Aynı oyunculuğu defalarca tekrarlamak zorunda kaldığım bir durumda o andaki duygularımı daha da fazla ifade etmeye başlıyorum” diye devam etti.


Kim Woo Bin, en sevdiği ifade olarak “Teşekkürler” ifadesini seçti ve her gün şükrettiklerini günlüğüne yazdığını ortaya koydu. "Her gün uyumadan önce, bugün neye minnettar olduğumu hatırlıyorum ve neye minnettar olduğumu bulmanın yolunu hissetme sürecinden zevk alıyorum."


Kim Woo Bin'in her şeyi daha ağırdan alma şekli oyunculuk kariyerini de etkiledi. “Geçmişte, alışkanlıkla 40 yaşına girmek istediğimi söyledim. 40 yaşındaki erkek oyuncular genellikle çok havalı görünüyorlardı. Şimdi, şimdiki zamanı seviyorum. 33. Çok fazla veya çok az olmayan bir yaş, bu yüzden yeni bir şeyi gayretle yapabileceğimi düşünüyorum.”


Kim Woo Bin yönetmen Choi Dong Hoon ile birlikte yaklaşan filmi “Alien” (gerçek adı) kısa süre önce çekimlerini bitirdi ve galası için hazırlanıyor. Aktör ayrıca yeni drama “Our Blues” (gerçek adı) ve Netflix draması “Delivering Knight” (çalışma adı) için görüşmelerde bulunuyor.- Sizin de Woo Bin gibi her gün müteşekkir olduğunuz şeyler var mı? Bu şeyleri hatırlamak, bilmek bir yana günlük gibi her gün yazanlar var mıdır acaba? Röportaj hakkında düşünceleriniz neler?


Kaynak (1)