"Thief" Dizisinde Kim Nam Gil'in Başrolü Oynayacağı Bildirildi
"Thief" Dizisinde Kim Nam Gil başrol olarak gözükebilir. Yakın zamanda oyuncunun yeni bir dizi ile geri dönüş yapacağı haberlerine karşılık oyuncunun ajansı gelen teklifi değerlendirdiğini ve teklifi olumlu bir şekilde incelediğini bildirdi.

Dizi, 1920'lerde geçen bir aksiyon draması olacak. Japon sömürge döneminde geçecek dizi evlerinden mahrum bırakılan insanların acıklı hikayesini anlatacak. Ayrıca dizi, bu insanların evlerini, ailelerini ve meslektaşlarını korumak için ellerinden gelenin en iyisini nasıl yapacaklarını gösterecek. 

Kim Nam Gil'e hiçbir şey öğrenemeyen ve öğrenme fırsatı bulamamış bir köle olan Lee Yoon rolü teklif edildi. Sınıf sisteminin çoktan ortadan kalkmasına ve özgür bir insan olarak gözükmesine rağmen, hala bir köle zihniyetine sahiptir. Eski ustası ona asker olmasını önerdiğinde onu dinler ve askere katılır. Kim Nam Gil teklifi kabul ederse, yüksek kaliteli aksiyon becerilerinin yanı sıra dokunaklı bir romantizm sergileyecek.  

Çekimlerine gelecek yıl başlanılması planlanan dizi Netflix yapımı olacak. Ayrıca dramanın diğer oyuncu kadrosu ve yapım detayları henüz belli değil. Kim Nam Gil eğer dizide gözükmeyi kabul ederse bu onun 2022 yılında yayımlanacak üçüncü dizisi olacak. Şu anda Lee Da Hee, ASTRO'dan Cha Eun-Woo ve Sung Joon  ile birlikte "Island: Season 1" adlı başka bir 2022 dramasının çekimlerini yapıyor. Yakın zamanda Those Who Read Hearts of Evil dizisinde de oynayacağı onaylanan oyuncunun The Fiery Priest 2 dizisinde de gözükeceği biliniyor.

Kaynak (1)(2)