Nisan Ayında Yayımlanacak 13 K-Drama

Bu ay prömiyer yapmak için hazırlanan birbirinden harika 13 k-dramayı sizler için listeledik.


1) Tomorrow

Yayın Tarihi: 1 Nisan

Tomorrow Konusu:

Dizi, talihsiz bir kaza sonucunda sıra dışı bir ölüm meleğiyle tanışan Choi Joon Woong (Rowoon)'un etrafında dönmektedir.

Choi Joon Woong (Rowoon), üç yıl işsiz kaldıktan sonra kendi hayatına son vermeye karar verir ve intihar etmek için bir köprüye gider. Ancak, orada kendisi gibi köprüden atlamak üzere olan başka birini bulur ve onu kurtarmak için kavgaya tutuşur. Kavgada ikisi de köprüden düşer. Bu sırada intihar etmeyi düşünenlerin hayatlarını kurtarmak için birlikte çalışan ölüm melekleri Goo Ryun (Kim Hee Sun) ve Lim Ryoong Goo’nun neden olduğu bir hata nedeniyle ruhu vücudundan kaçan Choi Joon Woong (Rowoon), üç yıl komada kalır. Yarı canlı yarı ölü bir ruh olarak beklenmedik bir şekilde yeraltı dünyasının en önde gelen ölüm meleği şirketinin kriz yönetim ekibinde bir iş bulur. Ekipteki görevi, yüksek intihar riski taşıyan insanlarla özel olarak ilgilenmek ve onların yaşamaya devam etmelerine yardımcı olmaktır.


2) It's Beautiful Now 

Yayın Tarihi: 2 Nisan

It's Beautiful Now Konusu:

Dizi birileriyle çıkmak ve evlenmek istemeyen mevcut neslin gerçekçi hikayesini ele almaktadır. Lee Hyun Jae ( Yoo Shi Yoon) boşanma avukatıdır. Gerçekten hoşlandığı birini bulamadığı için flört veya evlilikle hiç ilgilenmiyordur. Ancak Hyun Mi Rae adındaki bir kadınla tanışınca her şey değişir. 


3) Green Mothers’ Club

Yayın Tarihi: 6 Nisan

Green Mothers Club Konusu:

Green Mothers Club dizisi, ilkokuldan beri tanışan, her biri üstesinden gelemeyecekleri bir komplekse sahip 5 annenin arkadaşlığı ve geçmişten kalmış güçlü bağlarını konu alıyor. Yerel ilkokulundaki velilerin bir mahalle derneği etrafında dönen tehlikeli ilişkilerin yanı sıra kendilerini sadece anne olarak görmeye başlayan dernekteki kadınlar, daha önce saklı kalmış sırları ortaya çıkaracak ve yetişkinlikte arkadaşlığın anlamını öğrenecekler.


4) Again My Life

Yayın Tarihi: 8 Nisan

Again My Life Konusu:

Again My Life dizisinde, Kim Hee Woo (Lee Joon Gi), lisede kötü notlara sahip olmasına rağmen hukuk barosuna girmeye başaran genç bir savcıdır. Güney Kore'yi ele geçiren kötülüğe bulaşmış Cho Tae Seob'u (Lee Kyung Young) yargılamaya çalışırken öldürülüp okyanusa atılır. Kendisine ikinci bir fırsat veren azraille tanıştıktan sonra bir kez daha adaleti gerçekleştirme çabasına girer.


5) Our Blues

Yayın Tarihi: 9 Nisan

Our Blues Konusu:

Dizi, Jeju adasında yaşayan insanların acı-tatlı hikayelerini anlatmaktadır.


6) My Liberation Notes

Yayın Tarihi: 9 Nisan

My Liberation Notes Konusu:

My Liberation Notes dizisi, sinir bozucu ve boğucu hayatlarından kaçmak isteyen üç kardeşin kasabalarına gelen gizemli bir yabancı ile yaşayacakları enteresan olayları konu alıyor.


7) Bravo, My Life (2022)

Yayın Tarihi: 11 Nisan

Bravo, My Life Konusu:

Seo Dong Hee (Nam Sang Ji) fakir bir aileden gelen neşeli ve parlak bir genç kızdır. Hayalindeki gibi tasarımcı olmak için sıkı bir şekilde çalışmaktadır. Ancak yeğeninin annesi olmaya ve onu tek başına büyütmeye karar verir. Bu sırada büyük bir şirketin varisi olan Kang Cha Yeol (Yang Byeong Yeol) ile aralarında bir ilişki başlar. Kang Cha Yeol'un babası ise onun şirkette çalışması konusunda baskı yapmaktadır. Ancak Kang Cha Yeol çalışmak değil ABD'ye geri dönmek istemektedir. Ama babasının maddi desteği olmadan hiçbir şey yapamayacağını fark eder. Babasının ısrarları üzerinde Kang Cha Yeol, sadece 1 yıl şirkette çalışmayı kabul eder.


8) Love All Play

Yayın Tarihi: 20 Nisan

Love All Play Konusu:

Dizi 25 iş malzemeleriniz bir badmintonunun Park Tae Joon malzemeleri olan Chae Jong Hyeop , badminton dükkanları olan yanında büyüyen ve sporun bir iş olacağı düşünülecek. Daha sonra (Park Tae Yang'a ) aşık olur ve onu etkilemek için badminton sporu'na tekrardan bir tutku duymaya başlarsınız.


9) Sh**ting Stars

Yayın Tarihi: 22 Nisan

Sh**ting Stars Konusu:

Sh**ting Stars dizisi eğlence sektöründe, gökyüzündeki yıldızlara benzeyen ünlülerin ve onların parlamasını sağlayan perde arkasındaki insanların hikayesini konu alıyor.


10) Showtime Begins!

Yayın Tarihi: 23 Nisan

Showtime Begins! Konusu:

Showtime Begins! dizisinde, Cha Cha-Woong (Park Hae-Jin) en popüler sihirbazlardan birisidir. Fantastik sihir becerileri ile sahnede ve televizyonda canlı performanslar sergilemektedir. Birçok kişi tarafından havalı ve karizmatik bir sihirbaz olarak görünsede, kindar sözleri ve keskin diliyle de çokça tanınmaktadır. Ayrıca hayaletleri görebilmesi ve onlarla iletişim kurabilmesi gibi gizli bir yeteneği vardır. Cha Cha-Woong (Park Hae-Jin) hayaletlerden korkmadığı gibi onlara ne yapmaları gerektiğini söyleyerek manipüle ediyor ve onları kullanıyordur. Bir gün Cha Cha-Woong (Park Hae-Jin), alışılmadık yetenekleriyle işine hevesli bir kadın polis memuruyla (Jin Ki Joo) tanışır. Hayaletlerin yardımıyla birlikte vakaları çözmeye çalışırken aralarında romantik bir ilişki gelişir.


11) The Killer’s Shopping List

Yayın Tarihi: 27 Nisan

The Killer's Shopping List Konusu:

The Killer's Shopping List dizisinde, sıradan bir mahallede yaşayan Ahn Dae Seong (Lee Kwang Soo), keskin gözlem yeteneğine sahip bir süpermarket çalışanıdır. Mahallede gerçekleşen çocuk istismarı, taciz gibi suçlara göz yummayan biri olduğu için bu tür olayların üstesinden gelmeye çalışır.


12) Monstrous

Yayın Tarihi: 29 Nisan

Monstrous Konusu:

Dizi, karşılarına çıkan tuhaf vakaları çözmeye çalışan arkeologların etrafında dönmektedir. Jung Ki Hoon (Koo Gyo Hwan) bir arkeolog olarak garip ve doğaüstü fenomenleri araştırmaktadır. Ancak beklenmedik bir olay hayatını değiştirir.


13) The Secret House

Yayın Tarihi: 11 Nisan

The Secret House Konusu:

A Secret House dizisi, bir avukat olan Woo Ji Hwan'ın (Seo Ha Joon), kayıp olan annesinin gizemli davasının ardındaki izleri sürmeye çalıştığı sırada dünyayla savaşmak için onu çevreleyen sırrın içine girdiği bir intikam dramasıdır.


-

Hangi dizileri izlemeyi düşünüyorsunuz?