Mayıs Ayında Yayımlanacak Güney Kore Dizileri

Mayıs Ayında Yayımlanacak Güney Kore Dizileri

1) Bloody Heart

Yayın Tarihi: 2 Mayıs

Bloody Heart Konusu:

Bloody Heart dizisinde, Lee Tae (Lee Joon) babasının aksine mutlak bir hükümdar olmak isteyen kraliyet soyundan bir prenstir. Lee Tae'nin (Lee Joon) tek amacı ve hayali mutlak monarşiye dayanan bir hükümet kurmak ve otoritesini olabildiğince güçlendirmektir. Bunun için Kral yapımcısı olan Park Gye Won'u (Jang Hyuk) ve hükümet karşıtı yetkilileri yok etmeye çalışır.


2) Goo Pil Soo Is Not There

Yayın Tarihi: 4 Mayıs

Goo Pil Soo Is Not There Konusu:

Goo Pil Soo Is Not There dizisi, eski bir boksör olan ve parlak bir geleceğin hayalini kuran 40'lı yaşlarında geçimini sağlamaya çalışan Goo Pil-Soo (Kwak Do-Won) ve 20'li yaşlarında olan ve kendi şirketini kurmayı hayal eden bir dahi Jung Seok'un (Yoon Doo joon) arasında geçen kardeşliği anlatıyor.


3) The Sound of Magic 

Yayın Tarihi: 6 Mayıs

The Sound of Magic Konusu:

Dizi, yaşından önce yetişkin biri olmak zorunda kalan Yoon A-Yi (Choi Sung-Eun) ile hep çocuk olarak kalmak isteyen Lee-Eul’un (Ji Chang-Wook) etrafında dönmektedir.


4) Woori The Virgin

Yayın Tarihi: 9 Mayıs

Woori The Virgin Konusu:

Dizi, evlenmeden önce bekaretini sıkı bir şekilde koruyan ancak tıbbi bir muayene sırasında yaşanan bir kaza ile hamile kalan Oh Woo Ri'nin (Im Soo Hyang) etrafında dönmektedir.


5) Rose Mansion 

Yayın Tarihi: 13 Mayıs

Rose Mansion Konusu:

Rose Mansion dizisinde kaybolan ablasının arkasındaki gerçekleri arayan Ji Na (Lim Ji Yeon), bir otel çalışanıdır. Hayatındaki her şey yolunda gibi gözüksede içten içe sorunlar yaşamaktadır. Ablasının kaybolduğu haberini alan Ji Na (Lim Ji Yeon), ailesinin Rose Mansion olarak bilinen evine geri döner ve beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalır. Şiddet suçları dedektifi Min Soo (Yoon Kyun Sang), Ji Na'nın (Lim Ji Yeon) sözlerine inanacak ve ona yardım edecek tek kişi olacaktır. Açgözlülüklerini sır dolu bakışları altına saklayan şüpheli komşularının yanı sıra, yavaş yavaş ortaya çıkan sırlar, gerçekçi korku ve güçlü bir gerilim yaratacaktır.

6) Welcome to Wedding Hell 

Yayın Tarihi: 23 Mayıs

Welcome to Wedding Hell Konusu:

Welcome to Wedding Hell dizisi, uzun zorlu dönemlerden sonra mutluluğu bulmuş gibi görünen otuzlu yaşlarında bir çiftin evlilik hazırlıklarının gerçek sürecini konu alıyor. Seo Joon Hyung (Lee Jin Wook), nişanlısının her emrine boyun eğmekten mutlu olan birisidir. Nişanlısı Kim Na Eun (Lee Yun Hee) akıllı ve bir o kadar da inatçı birisidir. Peri masallarından fırlamış gibi mutlu bir son bekleyen bu çift, bazı gerçeklerle karşı karşıya kalacaktır.

7) Kiss Sixth Sense

Yayın Tarihi: 25 Mayıs

Kiss Sixth Sense Konusu:

Kiss Sixth Sense dizisinde, birini öptüğünde onun geleceğini görme yeteneğine sahip Ye Sul (Seo Ji Hye), yanlışlıkla patronu olan Cha Min Hoo'yu (Yoon Kye Sang) öper ve onunla yatakta beraber oldukları bir görüntü görür. Hayatı bu görüntüden sonra tamamen alt üst olur.

8) Doctor Lawyer

Yayın Tarihi: 27 Mayıs

Doctor Lawyer Konusu:

Doctor Lawyer dizisi, uydurma bir ameliyatta her şeyini kaybettikten sonra tıbbi uygulama hatası avukatı olan dahi bir cerrah ve bu ameliyatta ailesinin tek üyesini ve sevgilisini kaybeden Tıbbi Suçlar Dairesi'nden bir savcı hakkında yürek ısıtan bir hikayeyi konu alıyor. Birlikte, insanların hayatlarının öneminin güç ve zenginliklerine göre sıralandığı sisteme karşı çıkarlar ve buna inananları cezalandırıp, haksızlığa uğrayan mağdurları savunurlar.


-

Hangi dizileri izlemeyi düşünüyorsunuz?