Haftanın En Çok Ses Getiren Dizi ve Oyuncuları

Haftanın En Çok Ses Getiren Dizi ve Oyuncuları

tvN'nin popüler dizisi "Alchemy of Souls", en çok konuşulan drama ve aktörleri listelerinde en üst sıralarda yer alarak ilk partını tamamladı.

Bu hafta Alchemy of Souls" Good Data Corporation'ın haftalık en çok ses getiren dramalar listesinde 1 numaraya kadar yükseldi. Şirket, şu anda yayınlanmakta olan veya yakında yayınlanacak olan dramalar hakkında haber makaleleri, blog gönderileri, çevrimiçi topluluklar, videolar ve sosyal medyadan veri toplayarak her haftanın sıralamasını belirlemektedir.

Ayrıca sevilen dizi “Alchemy of Souls”, sadece ses getiren dramalar listesinin başında yer almakla kalmadı ayrıca dizinin oyuncularıda en çok konuşulan oyuncuları listesine hakim oldu. Böylece Jung So Min ilk sırada yer aldı ve rol arkadaşı Lee Jae Wook 3. sırada onu takip etti. Ayrıca Nak Soo karakterine hayat veren Go Yoon Jung 4, Jo Jae Yoon ise 9. sırada yer aldı.

MBC'nin “Big Mouth” dizisi ikinci sırada yer almaya devam etti. Uzun bir süredir listedeki sırasını koruyan dizinin yıldızlarından Lee Jong Suk ve YoonA sırasıyla 2. ve 5. sıraya yükseldi.

KBS 2TV'nin “It's Beautiful Now” dizisi bu hafta drama listesinde 3. sırada yer aldı ve JTBC'nin “The Good Detective 2” dizisi 4. sıraya kadar yükseldi. Ayrıca ENA'nın yeni dizisi "Good Job" dizi listesine 5. sıradan giriş yaptı.

Haftanın en çok ses getiren ilk 10 dizisi şöyle:

1.tvN“Alchemy of Souls
2.
MBC “Big Mouth
3.MBC “It’s Beautiful Now
4.JTBC “The Good Detective 2

5.ENA "Good Job"
6.KBS2 “Gold Mask
7.KBS2 “Café Minamdang
8.tvN “Poong, The Joseon Psychiatrist” 

9.SBS “Today’s Webtoon
10.KBS1 “Bravo, My Life

Bu hafta en çok ses getiren ilk 10 drama oyuncusu ise şöyle:

1.Jung So Min (“Alchemy of Souls”)
2.Lee Jong Suk (“Big Mouth”)
3.Lee Jae Wook (“Alchemy of Souls”)

4.Go Yoon Jung (“Alchemy of Souls”) 
5.YoonA (“Big Mouth”)
6.Yuri ("Good Job")
7.Jung Il Woo ("Good Job")
8.Cha Ye Ryun (“Gold Mask”)
9.Jo Jae Yoon( “Alchemy of Souls”)
10.Nam Sang Ji (“Bravo, My Life”)