Lee Min Ho, “Hallyu yıldızı olmak garip hissettirir ama gurur vericidir.” [X Sports RÖPORTAJI – Eylül 2016]
  • alie
  • 16-09-2016, 15:10

 

Lee Min-Ho, kariyerine "Boys Over Flowers" dizisi ile başladı ve sonra kariyerine "Faith" dizisi, "Gangnam Blues" ve "Bounty Hunters" filmleri ile devam etti. Kore’yi temsil eden bir Hallyu yıldızı olarak tanımlanan Lee Min-Ho yakında Jun Ji-Hyun ile beraber rol aldığı "The Legend of the Blue Sea" dizisi ile geri dönüş yapacak.

Hayranlarına sevgisini ve teşekkürlerini gönderen Hallyu yıldızına birkaç soru sorduk.

 

Hallyu yıldızı unvanı için kendini hiç gururlu veya sorumlu hissettin mi?

– Kendimi adımın önüne 'Hallyu yıldızı' konmuş bir şekilde buldum. Bundan onur duydum ve minnettarım ama bunun yanı sıra bu konuda garip hissediyorum. Her zaman ne yapmam gerektiği konusunda kendimi sorumlu hissediyorum ve sadece bu unvandan dolayı değil. Kendi ülkemden ve yabancı ülkelerden bana gelen destek mesajlarını düşününce kendimle gurur duyuyorum.

 

Hallyu yıldızının gücünü kendinizde hissettiniz mi?

– Her zaman işimi veya diğer Kore dizilerini & filmlerini yurtdışında manşetlere taşırken bunu hissettim. Dil ve kültür farklılığına rağmen işimiz ile ne zaman yabancılarla bağ kursak Hallyu yıldızının gücünün ne kadar etkili olduğunu anladım ve onlar Kore’yi ziyaret edip bizim dilimizi öğreniyor.

 

En son nereye gittiğinizi merak ediyoruz.

– Kasım ayında yayımlanmaya başlaması planlanan SBS’in "The Legend of the Blue Sea" dizisinin çekimlerinin ortalarındayım ve dizinin bazı sahneleri İspanya’da çekilecek. Bu röportaj yayımlandığında muhtemelen orada olacağım olacağım.

 

"The Heirs" dizisinden bu yana bu dizi olarak ilk projeniz.

– İnsanların geri dönüşüm hakkında ne düşündükleri konusunda kaygılı değilim. Biri dolandırıcı olmak üzere iki karakter canlandırıyorum bu yüzden herkesin bunu dört gözle beklediğini umut ediyorum.

 

Kore’deki ve diğer ülkelerdeki hayranlarına iletmek istediğin bir mesajın var mı?

– Her zaman sizlere müteşekkirim. Sizlerden gelen iyi hisler ile sizleri mutlu edebilmek için daha çok çalışacağım.

 

X Sports kendi çıkışının 9. yılını kutluyor.

– Tebrikler X Sports. Başarılı olmanızı diliyorum ve teşekkür ederim.

 

(Bu röportaj X Sports New’in 9. yılının şerefine hazırlanmıştır. Röportajının orijinali için X Sports New’in resmi sitesini ziyaret ediniz.)

 

Röportajın Resmi Sitesi: www.xportsnews.com/?ac=article...

 

Kaynak: hancinema, xportsnews