The Universe's Star

Puanı: 3,9/5  Oy Sayısı: 22
  Maysa tarafından

 

Adı: The Universe's Star | 우주의 별이
Tür: Romantik, Fantastik
Yönetmen: Kim Ji-Hyun
Senarist: Kim Ji-Hyun
Yapımcı: Kim Tae-Wook, Kim Ho-Joon
Yayıncı: MBC, Naver TV
daum: 8.2
Bölüm Sayısı: 6 (MBC), 21 (NaverTV)
Yapım Yılı: 2016 - 2017
Yayın Tarihi: 26 Ocak 2017 - 9 Şubat 2017 (MBC), 23 Ocak 2017 – 10 Şubat 2017 (NaverTV)
Yayın Günleri ve Saati: Perşembe - 23:00 (MBC), Hafta içi her gün (NaverTV)
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

Suho
Woo-Joo
Ji-Woo
Byul

 

Diğer Oyuncuları:

Shin Hyun-Soo / Koo Se-Joo
Na Hae-Ryung / Yeon So-Ri
Yoon Jin-Sol / Gakshi
Ko Kyu-Pil / Menajer Go
Lee Si-Un / Jo Young-Gi
Lee Jin-Hoon / Uhm Dae-Pyong
Joo Jin-Mo / Yönetici Koo
Lee Dae-Yeon / Woo-Joo’nun babası
Lady Jane / Jo Yi-Na

 

Konusu:

Dizi, bir ölüm meleğinin (Ji Woo) en sevdiği şarkıcının (Suho) ölümünü engellemek için baş ölüm meleği ile mücadele etmesini konu almaktadır.

 

Karakterleri:

Suho dizide popüler bir şarkıcı ve şarkı yazarı olan Woo-Joo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri mükemmel olmasının yanı sıra oldukça kibirli birisidir.

Ji Woo dizide 19 yaşında bir lise öğrencisiyken geçirdiği bir kaza sonucunda acımasız bir ölüm meleği olan Byul karakterini canlandırmaktadır.

Shin Hyun-Soo dizide bir itfaiyeci olan Koo Se-Joo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri geçmişte yaşanan bir kazadan dolayı kendini suçlu hissetmektedir.

Na Hae-Ryung dizide bir acil servis doktoru olan Yeon So-Ri karakterini canlandırmaktadır.

 

"The Universe's Star" dizisi "Three Color Fantasy" adı altında toplanmış, konusu farklı olan ve her birinin bir rengi temsil ettiği dizilerin ilk mini dizisidir. Bu dizilerden ilki "The Universe's Star" 'beyaz'ı, ikincisi "Romance Full of Life" 'yeşil'i, üçüncüsü "Queen of Ring" 'altın rengi'ni temsil etmektedir.

 

Resmi Web Sitesi: www.imbc.com/broad/tv/drama/...

 

FRAGMANI | DİZİNİN MÜZİKLERİ

 

Fragman (Three Color Fantasy)

 

 

Kaynakları: (1), (2)

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

GÜNÜN DİZİ ÖNERİSİ

Herkese merhaba arkadaşlar. Ben maria. Bugün sizlere önerdiğim dizi, romantik-komedi-gençlik türündeki "Cheer Up!". Dizide okulun en iyi öğrencileri ile okulun en kötü öğrencilerin arasındaki aşk, dostluk, sahtekarlık, yalancılık gibi şeyleri anlatıyor. Diziyi izlerken çok eğlendim umarım sizde eğlenirsiniz. İyi seyirler...
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…