Goodbye to Goodbye

Puanı: 4,3/5  Oy Sayısı: 19
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Goodbye to Goodbye | Parting Left | 이별이 떠났다
Tür: Dram, Romantik
Yönetmen: Kim Min-Sik
Senarist: So Jae-Won (webtoon & senarto), Sal Goo (webtoon)
Yapımcı: -
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: MBC
imdb: 7.6
Bölüm Sayısı: 40
Bölüm Süresi: 30 Dakika
Yapım Yılı: 2018
Yayın Tarihi: 26 Mayıs 2018 – 4 Ağustos 2018
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi – 20:45 / 23:15 (günde dört bölüm)
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Seo Young-Hee
Jung-Hyo
Han Sang-Jin
Han Min-Soo

 

Diğer Oyuncuları:

Jung Hye-Young / Kim Se-Young
Jung Woong-In / Jeong Su-Cheol
Ha Shi-Eun / Hee-Jin
Yang Hee-Kyeong / Kim Ok-Ja
Kim San-Ho / Moon Jong-Won
Oh Ha-Nee / Lee A-In
Yoo Su-Bin / Woo Nam-Sik
Joel Roberts / Bikilla
Shin Bi / Han Yoo-Yeon


Konusu:

Dizi, kendi başına yaşayan dul bir kadının (Chae Shi-Ra) etrafında dönmektedir. Bir gün, evine oğlunun hamile kız arkadaşı (Jo Bo-Ah) gelir ve doğum yapana kadar burada yaşayacağını söyler. Zamanla ikili birbirlerinin yarasına derman olur.


Karakterleri:

Chae Shi-Ra dizide dul bir kadın olan Seo Young-Hee karakterini canlandırmaktadır. Kendisini aldatan kocasından boşandıktan sonra bir apartman dairesinde kendi başına yaşamaya başlar. Kendini evine kapatır ve hiç kimse ile görüşmez.

Jo Bo-Ah dizide Seo Young-Hee’nin (Chae Shi-Ra) oğlunun kız arkadaşı olan Jung-Hyo karakterini canlandırmaktadır. Erkek arkadaşı (Jun) onun hamile olduğunu öğrendikten sonra ona kürtaj olmasını söyler. Ancak buna karşı çıkan Jung-Hyo erkek arkadaşının annesinin dairesine gider ve ona doğum yapana kadar burada yaşayacağını söyler.

Lee Sung-Jae dizide bir pilot olan Han Sang-Jin karakterini canlandırmaktadır. Seo Young-Hee’nin (Chae Shi-Ra) boşandığı eski eşidir.

Jun dizide Seo Young-Hee’nin (Chae Shi-Ra) oğlu olan Han Min-Soo karakterini canlandırmaktadır.

Jung Hye-Young dizide eskiden bir hostes olan Kim Se-Young karakterini canlandırmaktadır. Bir zamanlar, Han Sang-Jin (Lee Sung-Jae) ile birlikte çalışmıştır ve Sang-Jin’in sevgilisidir.

Jung Woong-In dizide Jung-Hyo’nun (Jo Bo-Ah) babası olan Jeong Su-Cheol karakterini canlandırmaktadır. Jung-Hyo’ya hem annelik hem babalık yapmış, onu prensesler gibi büyütmüştür.


Not:

1 – MBC’nin Cumartesi  dizi kuşağında bu diziden önce "My Husband Oh Jak-Doo" ve bu diziden sonra "Hide and Seek" yayımlanmıştır.

2 – Dizi, So Jae-Won’un kaleme aldığı ve Sal Goo’nun çizimlerini yaptığı "Yibyuli Ddeonatda" adlı bir webtoondan uyarlamadır.


Resmi Web Sitesi: www.imbc.com/broad/tv/drama/goodbye...

 

 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Fragman 4 (UZUN)

 

Kaynakları: (1), (2), (3)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…