Parting Left

  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Parting Left | 이별이 떠났다
Tür: Dram, Romantik
Yönetmen: Kim Min-Sik
Senarist: So Jae-Won (webtoon & senarto), Sal Goo (webtoon)
Yapımcı: -
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: MBC
daum:  -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2018
Yayın Tarihi: 26 Mayıs 2018
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi – 20:45
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Seo Young-Hee
Han Sang-Jin
Jung-Hyo

 

Diğer Oyuncuları:

Jun / Han Min-Soo
Jung Hye-Young / Kim Se-Young
Ha Shi-Eun / Hee-Jin
Yang Hee-Kyeong


Konusu:

Dizi, kendi başına yaşayan dul bir kadının (Chae Shi-Ra) etrafında dönmektedir. Bir gün, oğlunun hamile kız arkadaşı (Jo Bo-Ah) gelir ve onunla birlikte aynı evi paylaşmak zorunda kalır. İkili birlikte aynı dairede yaşarken sürekli didişseler de zamanla birbirlerini anlamaya başlar.


Karakterleri:

Chae Shi-Ra dizide dul bir kadın olan Seo Young-Hee karakterini canlandırmaktadır. Kendisini aldatan kocasından boşandıktan sonra bir apartman dairesinde kendi başına yaşamaya başlar.

Lee Sung-Jae dizide bir pilot olan Han Sang-Jin karakterini canlandırmaktadır. Seo Young-Hee’nin (Chae Shi-Ra) boşandığı eski eşidir.

Jo Bo-Ah dizide Seo Young-Hee’nin (Chae Shi-Ra) oğlunun kız arkadaşı olan Jung-Hyo karakterini canlandırmaktadır. Erkek arkadaşı (Jun) onun hamile olduğunu öğrendikten sonra ona kürtaj olmasını söyler. Ancak buna karşı çıkan Jung-Hyo erkek arkadaşının annesinin dairesine gider ve ona doğum yapana kadar burada yaşayacağını söyler.

Jun dizide Seo Young-Hee’nin (Chae Shi-Ra) oğlu olan Han Min-Soo karakterini canlandırmaktadır.


Not: 

1 – MBC’nin Cumartesi  dizi kuşağında bu diziden önce "My Husband Oh Jak-Doo" yayımlanmaktadır.

2 – Dizi, So Jae-Won’un kaleme aldığı ve Sal Goo’nun çizimlerini yaptığı "Yibyuli Ddeonatda" adlı bir webtoondan uyarlamadır.Kaynakları: (1), (2)
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam ve içerik ile alakasız link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak siteye erişimi engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yaşaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…