Once Again

Puanı: 4/5  Oy Sayısı: 41
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Once Again | I Have Been There Once | 한 번 다녀왔습니다 
Tür: Dram, Romantik, Aile
Yönetmen: Lee Jae-Sang
Senarist: Yang Hee-Seung
Yapım Şirketi: Studio Dragon, Bon Factory
Yayıncı: KBS2
imdb: -
Bölüm Sayısı: 100
Yapım Yılı: 2020
Yayın Tarihi: 28 Mart 2020 – 13 Eylül 2020
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi & Pazar – 19:55
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Song Na-Hee
Yoon Kyu-Jin
Song Yeong-Dal
Song Ga-Hee


Diğer Oyuncuları:

Cha Hwa-Yun / Jang Ok-Boon
Oh Dae-Hwan / Song Joon-Su
Lee Cho-Hee / Song Da-Hee
Lee Jung-Eun / Cho-Yeon
Im Jung-Eun / Sung Hyun-Kyung
Ahn Kil-Kang / Yang Chi-Soo
Moon Woo-Jin / Kim Ji-Hoon
Kim Bo-Yun / Choi Yoon-Jung
Lee Sang-Yi / Yoon Jae-Suk
Baek Ji-Won / Jang Ok-Ja
Oh Eui-Sik / Oh Jung-Bong
Ki Do-Hoon / Park Hyo-Shin
Kim So-Ra / Lee Joo-Ri
Song Da-Eun / Kim Ga-Yeon
Alex / Lee Jung-Rok
Shin Soo-Jung / Park Ji-Yeon
Kang You-Seok / Han Ki-Young
Kim Hyun-Mok / Hong Sung-Woo
Kim Mi-Eun / Shin Hye-Jung
Lim Jung-Eun / Sung Hyun-Kyeong
Lee Sang-Kyung / Sim Jung-Hee
Han Bom / Oh Yeon-Ji
Lee Ga-Yeon / Song Seo-Young
An Seo-Yeon / Song Seo-Jin
Son Sung-Yoon / Yoo Bo-Young
Song Min-Jae / Yoo Shi-Hoo
Jang Won-Hyouk / Lee Jong-Soo
Bae Ho-Geun / Kim Seung-Hyun
Choi Wan-Jung / Sin Jeong-Rye
Kim Yoo-Suk / Yoon Hae-Il
Lee Chang-Wook / Kim Yoon-Ho
Kang Tae-Sung / Han Jin-Woo
Shin Mi-Young / kurutulmuş balık dükkanı sahibi
Kim Ga-Young / bükülmüş ekmek çubuğu dükkanı sahibi
Park Yoon-Jae
Choi Jae-Sung
Hong Il-Kwon
Kim Chung
Lee Hyo-Jung
Moon Hee-Kyung
Kang Shin-Il
Park Chul-Ho
Yang Jung-Ah
Yoon Hae-Young
Choi Jung-Woo

Konusu:

Dizi, romantizm ve aile sevgisinin keşfiyle biten Song ailesinin çocuklarının çalkantılı boşanma hikâyesini konu almaktadır. Song ailesi, tutumlu bir baba (Cheon Ho-Jin), sevimli ama paraya önem veren bir anne (Cha Hwa-Yun) ve onların dört yetişkin çocuğundan oluşmaktadır.


Karakterleri:

Lee Min-Jung dizide çocuk doktoru olan Song Na-Hee karakterini canlandırmaktadır. Son derece zeki ve hırslıdır. Okul yıllarında, her zaman sınıfının en iyisiydi. Kendisine olan sevgisi ve güveni oldukça fazla olmasına karşın diğer insanlara karşı sevgisi ve saygısı çok azdır.

Lee Sang-Yeob dizide bir çocuk hastanesinde, iç hastalıkları doktoru olarak çalışan Yoon Kyu-Jin karakterini canlandırmaktadır. Song Na-Hee’nin (Lee Min-Jung) kocasıdır. Eşi ile tıp fakültesindeyken tanışmış ve şimdi birlikte aynı hastanede çalışmaktadır. İyi görünümlü, sıcak kalpli ve esprili birisidir. Bu yüzden, hem meslektaşları hem de hastaları arasında popülerdir. Ayrıca, varlıklı bir ailede dünyaya gelmiştir. Ancak, bir zamanlar hayatı büyük bir tehlike altındaydı.

Cheon Ho-Jin dizide bir tavuk restoranı işleten Song Yeong-Dal karakterini canlandırmaktadır.

Oh Yoon-Ah dizide Song Na-Hee’nin (Lee Min-Jung) ablası olan Song Ga-Hee karakterini canlandırmaktadır. Eskiden bir uçuş görevlisiydi. Boşanma aşamasında olan Ga-Hee, oğluyla birlikte anne ve babasının evine geri taşınır.

Cha Hwa-Yun dizide Song Yeong-Dal’ın (Cheon Ho-Jin) eşi olan Jang Ok-Boon karakterini canlandırmaktadır.

Oh Dae-Hwan dizide Song ailesinin en büyük çocuğu olan Song Joon-Su karakterini canlandırmaktadır. Karşı konulmaz bir cazibesi olmasına karşın hiçbir zaman gerçekçi biri olamayan pozitif birisidir.

Lee Jung-Eun dizide bir kimbab restoranı işleten Cho-Yeon karakterini canlandırmaktadır. Eskiden bir bar işletmekteydi. Ancak, yorulduğu için bu işi bırakmıştır.

Lee Cho-Hee dizide Song ailesinin en küçük çocuğu olan Song Da-Hee karakterini canlandırmaktadır. Diğer kardeşlerine kıyasla fiziksel güç, güzellik ve zekâ açısından kötüdür.

Im Jung-Eun dizide Song Joon-Su’nun (Oh Dae-Hwan) eski eşi olan Sung Hyun-Kyung karakterini canlandırmaktadır. Boşandıktan sonra bir kompozisyon yazma öğretmeni olarak çalışmaya başlamıştır.

Ahn Kil-Kang dizide Song Yeong-Dal’ın (Cheon Ho-Jin) en yakın arkadaşı olan Yang Chi-Soo karakterini canlandırmaktadır. Bir kasap dükkanı işletmektedir.


Not:

1 – KBS2’nun Cumartesi & Pazar  dizi kuşağında bu diziden önce "Beautiful Love, Wonderful Life" yayımlanmıştır ve bu diziden sonra "Oh! Samgwang Villa" yayımlanacaktır.

 

Resmi Web Sitesi: program.kbs.co.kr/2tv/drama/onceagain

 

 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

GÜNÜN DİZİ ÖNERİSİ

Herkese merhaba arkadaşlar. Ben maria. Bugün sizlere önerdiğim dizi, romantik-komedi-gençlik türündeki "Cheer Up!". Dizide okulun en iyi öğrencileri ile okulun en kötü öğrencilerin arasındaki aşk, dostluk, sahtekarlık, yalancılık gibi şeyleri anlatıyor. Diziyi izlerken çok eğlendim umarım sizde eğlenirsiniz. İyi seyirler...
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…