When I Was The Prettiest

Puanı: 4,3/5  Oy Sayısı: 27
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: When I Was The Prettiest | My Prettiest Moments | 내가 가장 예뻤을때
Tür: Dram, Romantik
Yönetmen: Oh Kyung-Hoon
Senarist: Jo Hyoun-Kyoung
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: MBC
imdb: -
Bölüm Sayısı: -
Bölüm Süresi: 35 Dakika
Yapım Yılı: 2020
Yayın Tarihi: 19 Ağustos 2020
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 21:00 (günde iki bölüm)
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Oh Ye-Jin
Seo Hwan
Seo Jin
Carry Jung


Diğer Oyuncuları:

Park Ji-Young / Kim Yeon-Ja
Kim Mi-Kyung / Kim Go-Woon
Choi Jong-Hwan / Seo Sung-Gon
Lee Jae-Yong / Başkan Bang
Jung Eun-Pyo / Lee Kyeong-Sik
Shin Yi / Oh Ji-Young
Kwon Hyuk / Kim Yeon-Cheol
Seo Eun-Woo / Yoon Ji-Yang
Jung Wook-Jin / Park Woo-Geun


Konusu:

Dizi, iki erkek kardeşin aynı kadını sevmeye başlamasıyla yaşanan trajik hikâyeyi konu almaktadır.


Karakterleri:

Lim Soo-Hyang dizide bir seramik sanatçısı olan Oh Ye-Jin karakterini canlandırmaktadır. Sıradan mutlu bir hayat arzu ederken iki erkek kardeşin ona âşık olmasıyla hayatı alt üst olur.

Ji Soo dizide bir mimari tasarımcı olan Seo Hwan karakterini canlandırmaktadır. Oh Ye-Jin’e (Lim Soo-Hyang) görür görmez âşık olur.

Ha Seok-Jin dizide bir yarış arabası sürücüsü olan Seo Jin karakterini canlandırmaktadır. Seo Hwan’ın (Ji Soo) abisidir. Aklına koyduğu şeyi başarmadan asla durmayan birisidir. Babasının atölyesinde ilk kez karşılaştığı Oh Ye-Jin’den (Lim Soo-Hyang) oldukça etkilenir.

Hwang Seung-Un dizide Seo Jin (Ha Seok-Jin) eski kız arkadaşı ve pazarlama ortağı olan Carry Jung karakteri canlandırmaktadır. Seo Jin ile ayrılmış olsalar da bunun üstesinden bir türlü gelememiştir ve onu büyük bir tutkuyla sevmeye devam etmektedir.


Not: 

1 – MBC’nin Çarşamba & Perşembe  dizi kuşağında bu diziden önce "United Effort to Accomplish One Thing" ve bu dizinden sonra "The Spy Who Loved Me" yayımlanacaktır.


Resmi Web Sitesi: imbc.com/broad/tv/drama/wheniwasmostbeautiful


 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Fragman 4

 

Kaynakları: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

GÜNÜN DİZİ ÖNERİSİ

Herkese merhaba arkadaşlar. Ben maria. Bugün sizlere önerdiğim dizi, aksiyon-gizem-fantastik/bilimkurgu türündeki "Memorist". Dizide insanların zihnini okuyabilen bir dedektif ve yetenekli bir suç profilcisinin katil yakalarken yaşadıkları olayları anlatıyor. İyi seyirler...
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…