Imitation

Puanı: 0/5  Oy Sayısı: 1
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Imitation | 이미테이션
Tür: Dram, Romantik, Komedi, Gençlik
Yönetmen: Han Hyun-Hee
Senarist: Park Kyung-Ran (webtoon), Choi Sun-Young, Kim Min-Jung
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: KBS2
imdb: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2020 – 2021
Yayın Tarihi: 2021 yılının ilk yarısı
Yayın Günleri ve Saati: -
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Jung Ji-So / Ma-Ha
Jun / Kwon Ryeok
Park Ji-Yeon / Ra Ri-Ma
Kang Chan-Hee / Eun-Zo
Yun Ho / Yoo-Jin
Minseo / Ri-A
Lim Na-Young / Hyun-Ji
Jong Ho / Hyeok
Hwi Young / Yi-Hyun
Yu Ri / Do-Jin
An Jung-Hoon / Jae-Woo
Lee Su-Woong / Hyun-O
Seong Hwa / Min-Soo
San / Se-Young
Danny Ahn / Ji-Hak
Shim Eun-Jin / Muhabir Byeon


Konusu:

Dizi, eğlence endüstrisindeki bir grup idolün yaşamını konu almaktadır.


Karakterleri:

Jung Ji-So dizide 'Teaparty' adlı bir kız grubunun üyesi olan Ma-Ha karakterini canlandırmaktadır. Yetenekli bir dansçıdır ve aynı zamanda oyunculuğa adım atmış biridir. Grup olarak çıkış yaptıklarında bu yana pek bir başarı elde edememiştir. Ancak, popüler şarkıcı Ri-Ma'ya (Park Ji-Yeon) olan benzerliğinden dolayı oldukça ilgi görmüştür. Bir gün, 'Teaparty' diğer idol gruplarında katıldığı bir spor showuna katılır.

Jun dizide 'Shax' adlı bir erkek grubunun bir üyesi olan Kwon Ryeok karakterini canlandırmaktadır. 'Shax' müzik listelerinin daima başında gelen en iyi erkek grubudur. Halk tarafından oldukça sevilen bir idoldür. Şarkı söylemede, dans etmede ve oyunculukta yetenekli biridir. Başarısını sürdürmeye odaklanmıştır. Ri-Ma'yla (Park Ji-Yeon) olan benzerliğini kullanarak ün yaptığı için Ma-Ha’dan (Jung Ji-So) hoşlanmamaktadır.

Park Ji-Yeon dizide popüler şarkıcı olan Ra Ri-Ma karakterini canlandırmaktadır.

Kang Chan-Hee dizide 'Shax' adlı bir erkek grubunun bir üyesi olan Eun-Zo karakterini canlandırmaktadır. Kwon Ryeok (Jun) ile aynı yaştadır. İkisi de grubunun en popüler üyelerinden biridir. Hem arkadaştırlar hem de birbirlerinin rakipleridir.

Yun Ho dizide 'Sparkling' adlı bir erkek grubunun bir üyesi olan Yoo-Jin karakterini canlandırmaktadır. Centilmen bir görünüşe ve tatlı bir gülümsemeye sahiptir. Ancak aynı zamanda inatçı birisidir.

Minseo dizide 'Teaparty' adlı bir kız grubunun üyesi olan Ri-A karakterini canlandırmaktadır. Grubunun lideri ve baş vokalistidir.

Lim Na-Young dizide 'Teaparty' adlı bir kız grubunun üyesi olan Hyun-Ji karakterini canlandırmaktadır. Grubunun merkezi ve görselidir.

Jong Ho dizide 'Shax' adlı bir erkek grubunun bir üyesi olan Hyeok karakterini canlandırmaktadır. Grubunun en genç üyesidir.

Hwi Young dizide 'Shax' adlı bir erkek grubunun bir üyesi olan Yi-Hyun karakterini canlandırmaktadır. Grubunun baş vokalisti ve yapımcısıdır.

Yu Ri dizide 'Shax' adlı bir erkek grubunun bir üyesi olan Do-Jin karakterini canlandırmaktadır.

An Jung-Hoon dizide 'Shax' adlı bir erkek grubunun bir üyesi olan Jae-Woo karakterini canlandırmaktadır. Grubunun lideridir.

Lee Su-Woong dizide 'Sparkling' adlı bir erkek grubunun bir üyesi olan Hyun-O karakterini canlandırmaktadır.

Seong Hwa dizide 'Sparkling' adlı bir erkek grubunun bir üyesi olan Min-Soo karakterini canlandırmaktadır. Grubunun merkezidir.

San dizide 'Sparkling' adlı bir erkek grubunun bir üyesi olan Se-Young karakterini canlandırmaktadır.

Danny Ahn dizide 'Teaparty'nin bağlı olduğu ajansın CEO’su olan Ji-Hak karakterini canlandırmaktadır.

Shim Eun-Jin dizide idollerin her hareketini izleyen Muhabir Byeon karakterini canlandırmaktadır.


Not: 

1 – Dizi, Park Kyung-Ran tarafından kaleme alınan 'Imitation' adlı popüler bir webtoondan uyarlamadır. Webtoon, Kakao Page’deki, 3,73 milyondan fazla abonesi ve 600.000'den fazla kayıtlı yorumuyla tüm dünyada popülerdir.


Kaynakları: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…