The Glory

Puanı: 5/5  Oy Sayısı: 2
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: The Glory | 더 글로리
Tür: Dram
Yönetmen: Ahn Gil-Ho
Senarist: Kim Eun-Sook
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: -
imdb: -
Bölüm Sayısı: 8
Yapım Yılı: 2021
Yayın Tarihi: 2021
Yayın Günleri ve Saati: -
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

 

Diğer Oyuncuları:

---


Konusu:

Dizi, lise yıllarında gördüğü zorbalık yüzünden okulu bırakmak zorunda kalan bir kadının (Song Hye-Kyo) etrafında dönmektedir. Bir yetişkin olduğunda, artık ona zorbalık yapan ve bu zorbalığa seyirci kalanlardan intikamını almaya başlar.


Karakterleri:

Song Hye-Kyo dizide intikam ateşi ile yanıp tutuşan bir kadını canlandırmaktadır. Gençken bir gün mimar olmayı hayal etmekteydi. Ancak okulda gördüğü zorbalık yüzünden hayatı bir işkenceye dönüşür ve okulu bırakır. Bir yetişkin olduğunda ise intikamını almaya başlar. Ona zorbalık yapanların liderinin ilkokula giden bir çocuğu vardır ve şimdi o çocuğun sınıf öğretmenidir.


Kaynakları: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…