Concrete Utopia

Puanı: 5/5  Oy Sayısı: 2
  Hamlet tarafından

Adı: Concrete Utopia | 콘크리트 유토피아
Tür: Gerilim
Yönetmen: Uhm Tae-Hwa
Senaryo: Kim Soong-Nyoong (webtoon), Uhm Tae-Hwa, Lee Sin-Ji
Yapımcı: -
Görüntü Yönetmeni: -
Müzik: -
Dağıtımcı: Lotte Entertainment
Yapım Şirketi: -
imdb: -
daum: -
Süresi: -
Yaş Sınırı: -
Yapım Yılı: 2020 – 2021
Gösterim Tarihi: -
Ülke: Güney Kore
Dili: Korece

 

Oyuncuları:

Young-Tak
Min-Sung
Myeong-Hwa

 

Diğer Oyuncuları:

---


Konusu:

Film, meydana gelen yıkıcı bir depremden sonra hayatta kalan bir grup insanın etrafında dönmektedir. Seul, güçlü bir deprem ile yerle bir olur. Hwanggoong Apartmanı, depremden sonra hala ayakta duran tek binadır. Hayatta kalanlar, Hwanggoong Apartmanı'na gider.

Young-Tak (Lee Byung-Hun) geçici olarak Hwanggoong Apartmanı sakinlerine liderlik etmeye başlar. Kriz ilerledikçe Young-Tak, apartman sakinlerini yabancılardan korumaya çalışır. Depremden önce bir kamu görevlisi olarak çalışan Min-Sung’u (Park Seo-Joon) kendisine yardımcı olarak seçer. Bu arada, Min-Sung'un eşi ve aynı zamanda bir hemşire olan Myeong-Hwa (Park Bo-Young) yaralı insanlarla ilgilenir.


Not: Film, Kim Soong-Nyoong tarafından kaleme alınan 'Yukwaehan Yiwoot' adlı bir webtoondan uyarlamadır.


Kaynakları: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…