Kim Soo Hyun Yaklaşan Dizisi “Queen Of Tears”da Kim Ji Won ile Çalışmaktan Bahsetti

Kim Soo Hyun Yaklaşan Dizisi “Queen Of Tears”da Kim Ji Won ile Çalışmaktan Bahsetti

Kim Soo Hyun merakla beklenen dizisi “Queen of Tears” hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

"Crash Landing on You", "The Legend Of The Blue Sea", "The Producers" ve "My Love From the Stars" gibi hit dizilerin yazarı olarak tanınan Park Ji-Eun tarafından yazılan ve "Little Women", "Vincenzo" ve "Soundtrack #1" yönetmeni Kim Hee Won ile "Bulgasal" yönetmeni Jang Young Woo'nun ortak çalışmasıyla üretilen dizi, Queens Group mağazalarının “kraliçesi” olarak bilinen chaebol varisi Hong Hae In'in (Kim Ji Won) ile Yongduri'nin kırsal kesiminde doğup büyüyen Queens Group'un hukuk direktörü Baek Hyun Woo'nun (Kim Soo Hyun) karşı karşıya kaldıkları krize rağmen aşklarının nasıl mucizevi bir şekilde yeniden alevlendiğini konu alıyor.

Kim Soo Hyun yaklaşan dizisi “Queen of Tears” ile küçük ekranlara geri dönerken aynı zamanda yazar Park Ji Eun ile yeniden bir araya geliyor. Böyle bir projeyi üstlenme konusundaki düşüncelerini dile getiren Kim Soo Hyun dizi hakkında şu sözlerini paylaştı: "Böylesine muazzam çekiciliğe sahip bir projede bana yer verildiği için hem onur duydum hem de biraz yük hissettim."

Yongduri'nin kırsal eteklerinde doğup büyüyen Baek Hyeon Woo karakterine hayat veren Kim Soo Hyun, prestijli bir hukuk fakültesinden mezun olduktan sonra Queens Group'ta hukuk direktörü pozisyonuna kadar yükseldi. Bu sırada tanıştığı Hong Hae In ile aralarında romantik bir ilişki başladı ve kısa sürede evlendiler. 

Kim Soo Hyun'unun önceki projeleri dikkate alındığında romantik komedilerdeki performansı ile adından çokça söz ettiriyor. Bu yüzden Kim Ji Won ile birlikte evli bir çifti canlandırması konusunda beklentiler oldukça yüksek. Sadık ve sevgi dolu bir koca olarak üstlendiği rolü hakkında Kim Soo Hyun "Bir kocanın tatlı çekiciliğini sergilemek istiyorum" diyerek rolündeki amacını vurguladı.

Ayrıca rol arkadaşından bahseden başarılı oyuncu, Kim Ji Won'u "iyi huylu bir insan" olarak tanımladı. "Esprilerime iyi dönütler veriyor ve farklı sahnelerde gösterdiğim çabaya göre tepkileri de değişiyor. Bu da bana onun rolüne ne kadar çok odaklandığını hissettiriyor." dedi.

Romantizm ve melodram türündeki "Queen of Tears" 9 Mart'ta yayımlanacak.

-

BİZİ INSTAGRAM HESABIMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ @guneykoresinemasicom 

Siz çiftin kimyasını nasıl buldunuz?