Kim Young-Kwang, Lee Si-Young ve Kim Seul-Gi "Lookout" Kadrosunda

 

Kim Young-Kwang, Lee Si-Young, Kim Seul-Gi ve 'Shinee' grubundan Key’in "Lookout" dizisinin kadrosuna katıldığı açıklandı.

 

Dizi, sevdiklerini işlenen bir suç yüzünden kaybeden ve bu suçluların cezalandırılmaması üzerine günlük hayatlarını devam ettirmekte zorlanan insanların adaleti sağlamak için kurduğu 'gözcüler' adlı bir grubun etrafında dönmektedir.

Kim Young-Kwang dizide bir savcı olan Jang Do-Han karakterini canlandıracak. Onun karakteri, karşılaştığı adaletsizlik yüzünden intikam alma hırsı ile dolu bir canavara dönüşür.

Lee Si-Young dizide eskiden bir dedektif olan Jo Soo-Ji karakterini canlandıracak. O, eskiden bir atıcılık sporcusuydu. Onun kızı bir cinayete kurban gider ve kızının ölümünden sorumlu olan kişiye cezasını verebilmek için 'gözcüler' adlı gruba katılır.

Kim Seul-Gi dizide tüm ailesini bir suç olayında kaybeden Seo Bo-Mi karakterini canlandıracak. O, yaşadığı bu korkunç olayı bir türlü atlatamamıştır. Bir gün, 'gözcüler' ile tanışır. Gözetim kameralarını izlemek ve bütün ulusa göz kulak olmak için bu gruba katılır.

Ayrıca dizide oyuncu Kim Tae-Hoon da önemli bir karakteri canlandırmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda ise 2015 yapımı "Shine or Go Crazy", 2013 yapımı "Two Weeks" ve 2010 yapımı "Personal Taste" dizilerinde yönetmenlik yapan Son Hyeong-Seok oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Mayıs ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompiasianwiki