"Lookout" Dizisinin Karakter Afişleri Yayımlandı

 

Başrollerinde Kim Young-Kwang, Lee Si-Young, Kim Seul-Gi, Kim Tae-Hoon ve Key’in rol aldığı "Lookout" dizisinin karakter afişleri yayımlandı.

 

Dizi, sevdiklerini işlenen bir suç yüzünden kaybeden ve bu suçluların cezalandırılmaması üzerine günlük hayatlarını devam ettirmekte zorlanan insanların adaleti sağlamak için kurduğu 'gözcüler' adlı bir grubun etrafında dönmektedir.

Yayımlanan ilk afişte bir otoyolun kuş bakışı görünümden bir kesit sunulmuştur. Bu afişte yolsuzluk yapanlara karşı ithafen, "Günahkârları günahlarından paraları arındırmaz."  yazmaktadır.

Kim Young-Kwang dizide bir savcı olan Jang Do-Han karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, karşılaştığı adaletsizlik yüzünden intikam alma hırsı ile dolu bir canavara dönüşür. Onun karakter afişinde, "Kimse benim gerçek yüzümü bilmiyor, ben bile bilmiyorum."  yazmaktadır.

Lee Si-Young dizide eskiden bir dedektif olan Jo Soo-Ji karakterini canlandırmaktadır. O, eskiden bir atıcılık sporcusuydu. Onun kızı bir cinayete kurban gider ve kızının ölümünden sorumlu olan kişiye cezasını verebilmek için 'gözcüler' adlı gruba katılır. Onun karakter afişinde, "Eskiden şiddet suçları bölümünde bir dedektifken şimdi kızını kaybetmiş bir kaçak."  yazmaktadır.

Kim Seul-Gi dizide tüm ailesini bir suç olayında kaybeden Seo Bo-Mi karakterini canlandırmaktadır. O, yaşadığı bu korkunç olayı bir türlü atlatamamıştır. Onun karakteri, sosyal iletişim kurmaktan kaçınan birisidir. Bir gün, 'gözcüler' ile tanışır. Gözetim kameralarını izlemek ve bütün ulusa göz kulak olmak için bu gruba katılır. Onun karakter afişinde, "Bu cehennemden kaçmak için her şeyi yapardım."  yazmaktadır.

Kim Tae-Hoon dizide bir savcı olan Kim Eun-Joong karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri adaletin her şeyden önce geldiğine inanan birisidir. Bir gün, bir adaletsizliğin karşısında hiçbir şey yapamaz. Bu yüzden 'gözcüler' grubuna katılır. Onun karakter afişinde, "Bu neslin saf ve tutkulu savcıya ihtiyacı var."  yazmaktadır.

Key dizide 'gözcüler' grubunun dahi bir hackerı olan Kong Kyung-Soo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakter afişinde, " 'Gözcüler' grubunda benim gibi dahi bir hacker olmazsa olmaz."  yazmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda ise 2015 yapımı "Shine or Go Crazy", 2013 yapımı "Two Weeks" ve 2010 yapımı "Personal Taste" dizilerinde yönetmenlik yapan Son Hyeong-Seok oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 22 Mayıs'ta yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi