Minah "I'm Not a Robot" Dizisinden Gelen Teklifi Reddetti

  Maysa   |     31-08-2017, 15:07


'Girl's Day' grubundan Minah’ın "I’m Not a Robot" dizisinde rol almayacağı ve oyuncu Chae Soo-Bin’e kadın başrolü canlandırması için teklif götürüldüğü açıklandı.


MBC’nin yeni Çarşamba & Perşembe kuşağı dizisi, insanlara karşı alerjisi olduğu için şimdiye kadar hiç kız arkadaşı olmamış bir adamın hikâyesini anlatmaktadır. O adam bir gün bir robot ile karşılaşır ve o robota âşık olur.

Minah teklifi kabul etseyi dizide bir oto tamircisinin kızı olan Cho Ji-Ah karakterini canlandıracaktı. Babasının mesleğinden dolayı otomobiller hakkında oldukça iyi bir bilgiye sahiptir. Onun karakteri çok atletiktir ama çok zeki birisi değildir. Yardıma ihtiyacı olan insanlara yardım etmekten asla çekinmez.

Bu arada oyuncu Dong Ha’ya dizide erkek başrol teklifi canlandırması için teklif götürülmüştü. Oyuncu hâlâ bu teklifi düşünmektedir.

İlgili Haber: "Suspicious Partner"da Katili Canlandıran Dong Ha İlk Başrol Teklifini Aldı

Dizinin yönetmen koltuğunda "W", "She Was Pretty" ve "Cunning Single Lady" gibi hit dizilerin yönetmeni Jung Dae-Yoon oturmaktadır. Dizinin senaristliğini ise "Shine or Go Crazy" dizisini kaleme alan Kim Seon-Mi yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Ekim ayının sonlarına doğru yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1), (2)

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…