Yoo Seung-Ho’ya "I’m Not a Robot" Dizisinden Teklif Götürüldü

  Maysa   |     12-09-2017, 14:48


Oyuncu Yoo Seung-Ho’ya "I’m Not a Robot" dizisinde erkek başrol karakteri canlandırması teklif edildi.


MBC’nin yeni Çarşamba & Perşembe kuşağı dizisi, insanlara karşı alerjisi olduğu için şimdiye kadar hiç kız arkadaşı olmamış bir adamın hikâyesini anlatmaktadır.

Yoo Seung-Ho eğer teklifi kabul ederse dizide bir robota aşık olan Kim Min-Kyu karakterini canlandıracak. Min-Kyu zengin birisidir ancak insanlara karşı alerjisi olduğu için şimdiye kadar hiç kız arkadaşı olmamıştır. Bir gün, bir robot ile tanışır ve ilk defa birisine âşık olur. İlk başta bu rol, çoğumuzun "Suspicious Partner" dizisindeki canlandırdığı katil rolü ile tanığımız oyuncu Dong Ha’ya teklif edilmişti ancak oyuncu bu teklifi reddetti.

Yoo Seung-Ho’ya bu diziden başka yakın zamanda MBC’nin yeni dizisi "I am Love"dan başrol teklifi götürülmüştü. Oyuncunun 2018 yılında yayımlanmaya başlaması düşünülen "I am Love" dizisinden gelen bu teklifi değerlendirmekte olduğu biliniyor.

İlgili Haber: Yoo Seung-Ho’ya Yeni Bir Diziden Teklif Götürüldü

Bu arada oyuncu Chae Soo-Bin’e dizide kadın başrol karakteri canlandırması için teklif götürülmüştü ve oyuncu bu teklifi olumlu bir şekilde değerlendirmektedir. Chae Soo-Bin eğer teklifi kabul ederse dizide bir oto tamircisinin kızı olan Cho Ji-Ah karakterini canlandıracak. Babasının mesleğinden dolayı otomobiller hakkında oldukça iyi bir bilgiye sahiptir. Onun karakteri çok atletiktir ama çok zeki birisi değildir. Yardıma ihtiyacı olan insanlara yardım etmekten asla çekinmez. İlk başta bu rol 'Girl's Day' grubundan Minah’a teklif edilmişti ancak oyuncu-şarkıcı bu teklifi reddetti.

Ayrıca dizide yardımcı kadın karakteri canlandırması için oyuncu Hwang Seung-Un’a teklif götürüldüğü bildirildi.

Dizinin yönetmen koltuğunda "W", "She Was Pretty" ve "Cunning Single Lady" gibi hit dizilerin yönetmeni Jung Dae-Yoon oturmaktadır. Dizinin senaristliğini ise "Shine or Go Crazy" dizisini kaleme alan Kim Seon-Mi yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Kasım ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1), (2)

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…