Jang Dong-Gun ve Park Hyung-Sik Yeni Bir Dizide Başrol Karakterleri Canlandıracak

  Maysa   |     22-09-2017, 16:43


Jang Dong-Gun ve Park Hyung-Sik’in KBS2’nun yeni "Suits" dizisinde rol alacakları onaylandı.


2011 yılında yayımlanmaya başlayan bir ABD yapımı "Suits" adlı bir diziden uyarlamadır. ABD yapımı dizi, şuan 7. sezonunun ortalarında ve önümüzdeki yılın başlarında izleyicisinin karşısına 8. sezonu ile çıkması bekleniyor.

Dizi, bir hukuk firmasında avukatlık yapmakta olan Choi Kyung-Seo (Jang Dong-Gun) ve Go Yeon-Woo (Park Hyung-Sik) etrafında dönmektedir.

Jang Dong-Gun orijinal dizideki Harvey Spectre’a eş değer olan Choi Kyung-Seo karakterini canlandıracak. Kyung-Seo, Kore’nin en büyük hukuk firmasının efsanevi avukatıdır. Karizmatik ve çekici birisidir.

Park Hyung-Sik orijinal dizideki Mike Ross’a eş değer olan Go Yeon-Woo karakterini canlandıracak. Yeon-Woo, olağanüstü derecede iyi bir hafızaya sahiptir. Kyung-Seo (Jang Dong-Gun) onu avukat olarak kendi çalıştığı şirkette yer alması için çağırır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Queen of Mystery", "Healer", "Good Doctor" dizilerinin yönetmeni Kim Jin-Woo otururken dizinin yapımcılığını ise "Queen for 7 Days" ve "The Best Hit" gibi diziler ile bilinen KBS’e bağlı Monster Union şirketi üstlenecek.

Dizinin ilk bölümünün 2018 yılının ilk yarısında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1), (2), (3)

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…