Jung So-Min’e Yeni Bir Diziden Teklif Götürüldü

Jung So-Min’e "One Million Stars Falling from the Sky" dizisinde kadın başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldü.

Oyuncunun ajansı Jellyfish Entertainment Jung So-Min’in diziden teklif aldığını doğruladı ve oyuncunun düşünme aşamasında olduğunu belirtti.

Dizi, Japon yapımı 2002 yılında Fuji TV’de yayımlanan "Hundred Million Stars From the Sky" adlı diziden uyarlamadır. Dizi, mesleğinden ayrılmayı düşünen bir dedektifin aldığı son davadan sonra gelişen olayları konu almaktadır. Dedektif, ölümü intihar gibi gösterilmeye çalışılmış üniversiteli genç bir kadının cinayet davasını alır. Dedektif bu davayı çözmekte oldukça kararlıdır. Dedektifin kız kardeşi bir gün bir adamla tanışır. Adam iyi birisi değildir ancak dedektifin kız kardeşi adama karşı sempati duyar. Adamın üniversiteli genç kadının cinayet davasıyla bir ilgisi olduğunu düşünen dedektif, kız kardeşini adamdan uzaklaştırmaya çalışır. Ancak dedektifin kız kardeşi ve adam birbirlerine aşık olmuştur.

Dizinin yönetmenliğini "King of High School Life Conduct", "Oh My Ghost" ve "Tomorrow With You" dizilerinin yönetmeni Yoo Je-Won yapacak.

Ayrıca geçtiğimiz Ocak ayında Seo In-Guk’a  dizide erkek başrol karakteri canlandırması için teklif götürülmüştü.

İlgili Haber: Seo In-Guk’a tvN’in Yeni Dizisinden Teklif Götürüldüğü Açıklandı

Dizinin ilk bölümünün bu yılın sonlarına doğru yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2)