Suzy ve Lee Seung-Gi Yeni Bir Dizi ile 5 Yıl Sonra Tekrar Bir Araya Gelebilir

Suzy’ye SBS’in yeni "Vagabond" dizisinde kadın başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü açıklandı.

8 Mayıs’ta bir haber bülteni, Suzy’nin "Vagabond" dizisinden teklif aldığı bildirildi. Buna cevaben, Suzy’nin ajansı JYP Entertainment haberi doğruladı ve Suzy’nin düşündüğü projelerden biri olduğunu, henüz hiçbir şeyin kesinleşmediğini açıklandı.

Bu arada geçtiğimiz günlerde Suzy’ye Park Bo-Gum ile farklı bir dizide rol alması için teklif götürülmüştü.

İlgili Haber: Park Bo-Gum ve Suzy Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alabilir

Dizi, bir uçak kazası soruşturmasına karışan ve ülkede yapılan yolsuzluklar hakkında bilgi toplayan sıradan bir adamın etrafında dönmektedir.

Suzy eğer teklifi kabul ederse dizide Ulusal İstihbarat Servisi'nin bir ajanı olan Go Hae-Ri karakterini canlandıracak. Deniz Piyadeleri’nde görevli olan Yüzbaşı Go Kang-Chul'un kızıdır. Babası öldükten sonra ailesinin sorumluluğunu almak için 7. seviyede bir memur olmaya karar vermiştir.

Shin Sung-Rok’un dizide rol alacağı doğrulanmışken Lee Seung-Gi diziden gelen teklifi hâlâ değerlendirme aşamasındadır.

İlgili Haber: Lee Seung-Gi’ye Yeni Bir Dizide Rol Alması İçin Teklif Götürüldü

Suzy ve Lee Seung-Gi eğer teklifi kabul ederse 2013 yapımı "Gu Family Book" dizisinden sonra tekrar birlikte bir yapımda rol almış olacak.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Romantic Doctor, Teacher Kim", "Mrs. Cop" serisi, "You're All Surrounded" ve "Giant" dizilerinin yönetmeni Yu In-Sik oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Monster", "Empress Ki" ve "Giant" dizilerini kaleme alan Jang Young-Cheol yapmaktadır. Yönetmen Yu In-Sik ve senarist Jang Young-Cheol daha önce "Incarnation of Money", "History of the Salaryman" ve "Giant" dizilerinde beraber çalışmıştı. Ayrıca oyuncu Lee Seung-Gi ve yönetmen Yu In-Sik "You're All Surrounded" dizisinde beraber çalışmıştı.

%100 önceden üretilmiş olacak dizinin ilk bölümünün 2018 yılının sonlarına doğru yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2)