Park Bo-Gum’a Yeni Bir Diziden Daha Teklif Götürüldü

Park Bo-Gum’a "Boyfriend" dizisinde erkek başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü açıklandı.

16 Mayıs’ta, oyuncunun ajansı Blossom Entertainment, oyuncunun diziden teklif aldığını doğruladı. Ajansı, dizinin teklif aldığı projelerden biri olduğunu ve oyuncunun teklifleri değerlendirdiğini bildirdi.

Geçtiğimiz ay, oyuncuya SBS’in yeni "Incheon Airport People" dizisinde rol alması için teklif götürülmüştü.

İlgili Haber: Park Bo-Gum ve Suzy Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alabilir

"Boyfriend", dünyadaki her şeye sahipmiş gibi görünen bir kadının ve onun tam tersine hiçbir şeye sahip değilmiş gibi görünen bir adamın etrafında dönmektedir. İkisi de bir günlüğüne dahi olsa birbirlerinin hayatını yaşamak istemektedir. Dizi, 'zengin ve saygınlık gerektiren bir hayattan mı vazgeçmek?' ya da 'normal bir hayattan mı vazgeçmek' daha zor sorusuna odaklanmaktadır.

Dizinin senaristliğini "Bel Ami" ve "Entertainer" dizilerinin yanı sıra "Take Off 2" ve "My Annoying Brother" filmlerini kaleme alan Yoo Young-Ah yapmaktadır. Dizinin yapımcılığını ise Bon Factory üstlenmektedir.

Park Bo-Gum eğer teklifi kabul ederse dizide sıradan bir insan olan Kim Jin-Hyuk karakterini canlandıracak. Jin-Hyuk birçok yarı zamanlı işte çalışırken aynı zamanda kendine tam zamanlı bir iş aramaktadır. İmrenerek baktığı şirketlere tam zamanlı çalışan olmak için başvurularda bulunsa da her seferinde reddedilir. Bu zaman zarfında yarı zamanlı çalıştığı işlerden para biriktirir. Bu para ile bir yıldır planladığı yurt dışı seyahatine çıkar. Seyahati sırasında özel bir kadın ile tanışır.

Park Bo-Gum en son 2016 yapımı "Love in the Moonlight" dizisinde rol almıştı. 

Dizinin yayın tarihi ve hangi kanal aracılığı ile ekranlara geleceği konusunda bir açıklama yapılmadı.


Kaynak: (1), (2)