Lee Yoo-Young "Dear Judge" Dizisinde Yoon Si-Yoon ile Beraber Rol Alacak

Lee Yoo-Young’ın SBS’in yeni "Dear Judge" dizisinde kadın başrol karakteri canlandıracağı doğrulandı.

Dizi, kendisinden tamamen farklı bir hayat sürmekte olan ikiz kardeşinin yerine geçen Han Kang-Ho’nun (Yoon Si-Yoon) etrafında dönmektedir. Han Soo-Ho (Yoon Si-Yoon), prensip sahibi ve hukukun üstünlüğüne inana bir hâkimdir. Han Kang-Ho, 6 farklı suçtan sabıkası olan birisidir. Bir gün, Soo-Ho aniden ortadan kaybolur ve Kang-Ho gizlice ikiz kardeşinin yerine hâkim olarak geçer. Bir zamanlar, bir çöp gibi görülen Kang-Ho artık 'değerli hâkim' olarak saygı görmeye başlar.

Geçtiğimiz günlerde oyuncu Yoon Si-Yoon’un dizide erkek başrol karakteri canlandıracağı doğrulanmıştı.

Lee Yoo-Young dizide Yargı Araştırma ve Eğitim Enstitüsü öğrencisi olan Song Ji-Hyun karakterini canlandıracak. Onun hayali bir yargıç olmaktır. Han Soo-Ho’nun (Yoon Si-Yoon) ofisinde stajyer olarak çalışmaya başlar.

Bu arada, Lee Yoo-Young’a "Terius Behind Me" dizisinde So Ji-Sub ile beraber rol alması için teklif götürülmüştü. Ancak Lee Yoo-Young bu teklifi reddetti.

İlgili Haber: Lee Yoo-Young, "Terius Behind Me" Dizisinde So Ji-Sub’a Eşlik Edebilir

Dizinin yönetmen koltuğunda "My Girlfriend is a Nine Tailed Fox", "The Heirs", "Mask" ve "Our Gab-Soon" dizilerinin yönetmeni Boo Sung-Chul oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "The Fugitive: Plan B", "7th Grade Civil Servant" ve "The Package" dizilerinin yanı sıra "My Girlfriend is an Agent" ve "The Pirates" filmlerini kaleme alan Chun Sung-Il yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Temmuz ayında yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2)