Song Hye-Kyo ve Park Bo-Gum Yeni Bir Dizide Beraber Rol Alabilir

Song Hye-Kyo’ya "Boyfriend" dizisinde kadın başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü açıklandı.

Song Hye-Kyo’nun ajansı oyuncunun diziden teklif aldığını ve düşünme aşamasında olduğunu doğruladı.

Geçtiğimiz günlerde oyuncu Park Bo-Gum’a dizide erkek başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü açıklanmıştı. Oyuncu hâlâ teklifi değerlendirmektedir.

İlgili Haber: Park Bo-Gum’a Yeni Bir Diziden Daha Teklif Götürüldü

Dizi, dünyadaki her şeye sahipmiş gibi görünen bir kadının ve onun tam tersine hiçbir şeye sahip değilmiş gibi görünen bir adamın etrafında dönmektedir. İkisi de bir günlüğüne dahi olsa birbirlerinin hayatını yaşamak istemektedir. Dizi, 'zengin ve saygınlık gerektiren bir hayattan mı vazgeçmek?' ya da 'normal bir hayattan mı vazgeçmek' daha zor sorusuna odaklanmaktadır.

Song Hye-Kyo eğer teklifi kabul ederse dizide bir politikacının kızı olan Cha Soo-Hyun karakterini canlandıracak. Üniversiteden mezun olduktan sonra büyük bir şirketin sahibi olan bir ailenin oğlu ile evlenir. Bu evlilik babasının politik çıkarları için yapılmıştır ve evlenmesi için ailesi zorlamıştır. Bu evliliğinden bir çocuk dünyaya getirir. Ancak mutlu bir evliliği olmadığı için eşinden boşanır.

Eğer Song Hye-Kyo bu teklifi kabul ederse evlendikten sonra rol aldığı ilk yapım olacak.

İlgili Haber: Ünlü Çift Song Joong-Ki ve Song Hye-Kyo Dün Düzenlenen Düğün Töreni İle Evlendi

Dizinin senaristliğini "Bel Ami" ve "Entertainer" dizilerinin yanı sıra "Take Off 2" ve "My Annoying Brother" filmlerini kaleme alan Yoo Young-Ah yapmaktadır. 

Dizinin hangi kanal aracılığı ile ekranlara geleceği henüz belirlenmedi. Ancak dizinin bu yılın sonlarına doğru yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2), (3)