Song Hye-Kyo ve Park Bo-Gum’un Yeni Bir Dizisinde Beraber Rol Alacakları Kesinleşti

Song Hye-Kyo ve Park Bo-Gum’un "Boyfriend" dizisinde başrol karakterleri canlandıracakları açıklandı.

9 Temmuz’da, dizinin yapım şirketi Bon Factory’den bir temsilci her iki oyuncunun dizide rol alacağını doğruladı.

Dizi, dünyadaki her şeye sahipmiş gibi görünen bir kadının ve onun tam tersine hiçbir şeye sahip değilmiş gibi görünen bir adamın etrafında dönmektedir. İkisi de bir günlüğüne dahi olsa birbirlerinin hayatını yaşamak istemektedir. Dizi, 'zengin ve saygınlık gerektiren bir hayattan mı vazgeçmek?' ya da 'normal bir hayattan mı vazgeçmek' daha zor sorusuna odaklanmaktadır.

Song Hye-Kyo dizide bir politikacının kızı olan Cha Soo-Hyun karakterini canlandıracak. Üniversiteden mezun olduktan sonra büyük bir şirketin sahibi olan bir ailenin oğlu ile evlenir. Bu evlilik babasının politik çıkarları için yapılmıştır ve evlenmesi için ailesi zorlamıştır. Bu evliliğinden bir çocuk dünyaya getirir. Ancak mutlu bir evliliği olmadığı için eşinden boşanır. Bu dizi Song Hye-Kyo evlendikten sonra rol aldığı ilk yapım olacak. Bir gün, küçük şeylerden bile mutlu olmayı bilen Jin-Hyuk (Park Bo-Gum) ile tanışır ve hayatı değişir.

İlgili Haber: Ünlü Çift Song Joong-Ki ve Song Hye-Kyo Dün Düzenlenen Düğün Töreni İle Evlendi

Park Bo-Gum dizide sıradan bir insan olan Kim Jin-Hyuk karakterini canlandıracak. Jin-Hyuk birçok yarı zamanlı işte çalışırken aynı zamanda kendine tam zamanlı bir iş aramaktadır. İmrenerek baktığı şirketlere, tam zamanlı çalışan olmak için başvurularda bulunsa da her seferinde reddedilir. Bu zaman zarfında yarı zamanlı çalıştığı işlerden para biriktirir. Bu para ile bir yıldır planladığı yurt dışı seyahatine çıkar. Seyahati sırasında özel bir kadın (Song Hye-Kyo) ile tanışır.

Dizinin senaristliğini "Bel Ami" ve "Entertainer" dizilerinin yanı sıra "Take Off 2" ve "My Annoying Brother" filmlerini kaleme alan Yoo Young-Ah yapmaktadır. Dizinin yönetmen koltuğunda "Jealousy Incarnate", "Hyde Jekyll, Me", "Angel Eyes", "Queen of Ambition" ve "Phantom" dizilerinin yönetmeni Park Shin-Woo oturmaktadır. Dizinin yapım şirketi Bon Factory ise daha önce "What’s Wrong with Secretary Kim", "She was Pretty" ve "The Master’s Sun" dizilerinin yapımcılığını üstlenmişti.

Dizinin hangi kanal aracılığı ile ekranlara geleceği henüz belirlenmedi. Ancak dizinin tvN ekranlarında yayımlanması için görüşme aşamasında olunduğu bildirildi.

Dizinin bu yılın sonlarına doğru yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2)