Seo Eun-Soo ve Park Sung-Woong "Hundred Million Stars From the Sky" Dizisinin Kadrosuna Katıldı

Seo Eun-Su ve Park Sung-Woong’un başrollerinde Seo In-Guk ve Jung So-Min’in rol aldığı "Hundred Million Stars From the Sky" dizisinde yardımcı karakterleri canlandıracakları doğrulandı.

"Hundred Million Stars From the Sky", birbirleri ile tanışmaları kaçınılmaz olan ve günlük yaşamları boyunca yolları kesişmeye devam eden iki insanın etrafında dönecek. Dizi, Japon yapımı 2002 yılında Fuji TV’de yayımlanan "Hundred Million Stars From the Sky" adlı diziden uyarlamadır.

Park Sung-Woong dizide Jin-Kang’ın (Jung So-Min) abisi olan Yoo Jin-Gook karakterini canlandıracak. 17 yıldır cinayet dedektifi olarak çalışmaktadır. Gençken hayat dolu birisiydi ancak yaptığı bir hatadan sonra tüm hayatı at üst olur. Ailesinden geriye tek kalan kız kardeşinin üzerine titremektedir. Kız kardeşinin bir sebepten dolayı peşinde olduğu Kim Moo-Young’a (Seo In-Guk) yaklaşmasını istememektedir.

Seo Eun-Su dizide bir aile şirketinin varisi olan Baek Seung-Ah karakterini canlandıracak. Ailesinin dağıtım endüstrisinde yer alan bir şirketi vardır ve ailesinin tek kızıdır.

Dizinin yönetmenliğini "King of High School Life Conduct", "Oh My Ghost" ve "Tomorrow With You" dizilerinin yönetmeni Yoo Je-Won yapacak. Seo In-Guk ve yönetmen Yoo Je-Won 2014 yılında "King of High School Life Conduct" dizisinde beraber çalışmıştı.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Eylül veya Ekim ayında yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1)