Sungjong ve Jang Hui-Ryoung Yeni Bir Dizide Beraber Rol Alacak

'INFINITE' grubundan Sungjong ve Jang Hui-Ryoung SBS’in yeni dizisinde birlikte başrol karakterleri canlandıracak.

5 Aralık’ta, Sungjong’nun ajansı Woollim Entertainment ve Jang Hui-Ryoung’un ajansı JYP Entertainment, SBS’in "Nurse Who Suddenly Appeared" adlı yeni mini dizisinde rol alacaklarını doğruladı.

Romantik-fantastik türündeki dizi, geçirdiği bir trafik kazasından sonra ölecek insanları görebilmeye başlayan bir kadın ile hayatında yaşadığı büyük bir çöküşten sonra mutluluğu bulan bir psikiyatrist etrafında dönmektedir.

Sungjong dizide bir psikiyatrist olan Woo Hyun-Woo karakterini canlandırmaktadır. İlk başlarda büyük bir hastanede çalışırken şimdi özel bir klinikte çalışmaktadır.

Jang Hui-Ryoung dizide bir hemşire olan Bae Soo-Ah karakterini canlandırmaktadır. Ailesini kaybetmesine rağmen parlak bir kişiliğe sahiptir. Bir gün, bir trafik kazası geçirir ve bu kaza sırasında gözünden yaralanır. Geçirdiği kornea nakli sonrasında ölümü görmeye başlar.

Sungjong daha önce bir çocuk programı olan "The Unlimited Show"da yer aldı. Ancak bu dizi onun resmi olarak ilk rolü olacak. Jang Hui-Ryoung şu anda, OCN’in "Priest" dizisinde yer almaktadır. Daha önce ise "Uncontrollably Fond", "20th Century Boy and Girl" ve "Wok of Love" dizilerinde rol almıştı. Ayrıca, tvN’in "Encounter" dizisinde Cha Soo-Hyun’un (Song Hye-Kyo) eski kocasının (Jang Seung-Jo) kız arkadaşını canlandırmaktadır.

"Nurse Who Suddenly Appeared" dizinin ilk bölümünün Aralık ayının sonlarına doğru yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)