IU’ya Teklif Götürülen Hong Kız Kardeşlerin Yeni Dizisi Hakkında Ayrıntılar Açıklandı

tvN, geçtiğimiz ay, IU’ya yer alması için teklif götürülen Hong Kız Kardeşlerin yeni dizisi hakkında bilgi verdi.

İlgili Haber: IU’ya Hong Kız Kardeşlerin Yeni Dizisinden Teklif Götürüldü

tvN 14 Ocak’ta,  dizinin çalışma başlığının "Hotel del Luna" olarak belirlendiğini ve dizinin Cumartesi & Pazar dizi kuşağında yayımlanacağını açıkladı. Ayrıca, dizide yer alacak hiçbir oyuncun henüz kesinleşmediğini ve IU’nun diziden götürülen teklife nihai bir cevap vermediğini bildirdi.

Fantastik türündeki "Hotel del Luna", yaptığı büyük bir hatadan dolayı lanetlenerek 1000 yıldan fazladır, hayaletli bir otelde yaşamak zorunda kalan bir kadının etrafında dönmektedir. Bir adam beklenmedik bir şekilde bu otelde yönetici olarak çalışmaya başlar.

IU eğer teklifi kabul ederse dizide 'Hotel del Luna' adlı hayaletli bir otelin CEO’su olan Jang Man-Wol karakterini canlandıracak. Güzel bir bayandır. Ancak başkalarına karşı kibar bir insan değildir ve 1000 yıldan fazladır bir lanetin etkisi altındadır.

İki kız kardeş olan Hong Jung-Eun ve Hong Mi-Ran’ın ('Hong Kız Kardeşler' olarak bilinmektedir)  daha önce, "You're Beautiful", "My Girlfriend is a Nine-Tailed Fox", "The Greatest Love", "Big", "The Master's Sun", "Warm and Cozy" ve "A Korean Odyssey" dizilerini kaleme almıştı.

Dizinin yönetmen koltuğunda "While You Were Sleeping", "Doctors" ve "You Who Came From the Stars" dizilerinin yönetmeni Oh Choong-Hwan oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın ikinci yarısında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2), (3)