"Hotel del Luna" Dizisinin Yeni Bir Afişleri ve Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 24-06-2019, 15:34

Başrollerini IU ve Yeo Jin-Goo’nun paylaştığı, tvN’in "Hotel del Luna" adlı yeni dizisinin iki karakter afişi ve altıncı fragmanı yayımlandı.

Dizi, Seul’un şehir merkezinde bulunan ve müşterilerinin yalnızca hayaletlerin olduğu 'Hotel del Luna' adlı gizemli bir otelde geçmektedir. Bu otelin CEO’su (IU) yaptığı büyük bir hatadan dolayı lanetlenerek 1000 yıldan fazladır, bu otelde yaşamak zorunda kalmıştır. Bir gün, bir adam (Yeo Jin-Goo) beklenmedik bir şekilde bu otelde yönetici olarak çalışmaya başlar.

IU dizide 'Hotel del Luna' adlı hayaletli bir otelin CEO’su olan Jang Man-Wol karakterini canlandırmaktadır. Güzel bir bayandır. Ancak başkalarına karşı kibar bir insan değildir. Hırçın, huysuz, herkese kuşku ile yaklaşan açgözlü birisidir. Onun karakter afişinin sloganında şunlar yazmaktadır: "Ben… Henüz ölmedim."

Yeo Jin-Goo dizide 'Hotel del Luna'nın yeni yöneticisi olan Koo Chan-Sung karakterini canlandırmaktadır. Samimi bir şekilde mükemmeliyetçidir. Akılcı birisi gibi görünmesine karşın gerçekte kalbiyle hareket eder. Onun karakter afişinin sloganında şunlar yazmaktadır: "Seni ve bu oteli tanımak istedim."

Dizinin senaristliğini "You're Beautiful", "My Girlfriend is a Nine-Tailed Fox", "The Greatest Love", "Big", "The Master's Sun", "Warm and Cozy" ve "A Korean Odyssey" dizilerini kaleme alan iki kız kardeş Hong Jung-Eun ve Hong Mi-Ran ('Hong Kız Kardeşler' olarak bilinmektedir) yapmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "While You Were Sleeping", "Doctors" ve "You Who Came From the Stars" dizilerinin yönetmeni Oh Choong-Hwan oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 13 Temmuz’da yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)