Choi Jin-Hyuk’un "Rugal" Dizisinde Rol Alacağı Kesinleşti

  Rüzgar Esintisi   |     11-10-2019, 12:13

Choi Jin-Hyuk, OCN’in "Rugal" adlı yeni dizisinde başrol karakteri canlandıracak.

11 Ekim’de, Choi Jin-Hyuk’un ajansı, G-Tree Creative, oyuncunun söz konusu dizide rol alacağını doğruladı.

Aynı adı taşıyan bir webtoondan uyarlama olan dizi, ulusal çapta bir suç örgütünü çökertmeye çalışan bir polis memurunun etrafında dönecek. Suç örgütünün peşinden giderken hem sevgili eşini hem gözlerini kaybeder. Bir katil olmaya zorlanır. Özel bir organizasyon olan 'Rugal' tarafından üretilmiş, benzersiz özelliklere sahip yapay gözlere sahip olduktan sonra hayatını mahveden suç örgütünün peşine düşer.

Choi Jin-Hyuk dizide elit bir dedektif olan Kang Ki-Beom karakterini canlandıracak. 'Argos' adlı bir suç örgütünün yer aldığı bir davayı incelerken, bir gün evinde maskeli adamlarla karşılaşır. 'Argos' tarafından gönderilen maskeli adamlar, eşini ve çocuğunu öldürmekle kalmazlar. Onun iki gözünü de kör ederler. Uyandığında, kendini bir hastanede bulur ve bir cinayettin baş zanlısı olarak suçlanmaktadır. Daha sonra, NIS (Ulusal İstihbarat Servisi) tarafından oluşturulmuş, özel bir organizasyon olan 'Rugal'ın bir üyesi olarak seçilir.

Geçtiğimiz aylarda, Park Sung-Woong’a dizide diğer erkek başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü açıklanmıştı.

İlgili Haber: Choi Jin-Hyuk ve Park Sung-Woong Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alabilir

Dizinin yönetmen koltuğunda, "So I Married an Anti-Fan", "My Secret Romance", "Something About 1%" ve "Cheo Yong 2" dizilerinin yönetmeni Kang Cheol-Woo oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 2020 yılın ilk yarısında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…