Kim Tae-Hee ve Lee Kyu-Hyung Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

Kim Tae-Hee ve Lee Kyu-Hyung, tvN’in "Hi Bye, Mama!" adlı yeni dizisinde başrolü paylaşacak.

28 Kasım’da, her iki oyuncunun da söz konusu dizide rol alacakları doğrulandı.

Dizi, insan olarak tekrar hayata dönmek için çabalayan bir hayaletin etrafında dönmektedir. 5 yıl önce, hayatını kaybeden Cha Yoo-Ri bir hayalet olarak etrafta dolanmaktadır. Kocasına ve kızına, bir insan olarak geri dönebilmek için 49 gün boyunca süren bir reenkarnasyon planını devreye sokar.

Kim Tae-Hee dizide bir hayalet olan Cha Yoo-Ri karakterini canlandıracak. 5 yılını bir hayalet olarak sürdürmesine rağmen olumlu ve idealist kişiliğini korumayı başarabilmiştir. Kızını kucağına alma arzusunu yerine getiremediği için bu dünyayı geride bırakamaz. Bir şekilde, 49 gün boyunca, ailesine bir hayalet olarak geri dönebilme fırsatı elde eder.

Kim Tae-Hee en son, 2015 yapımı "Yong-Pal" dizisinde rol almıştı. Oyuncu bu dizi ile birlikte, 5 yılın ardından tekrar ekranlara dönmüş olacak.

Lee Kyu-Hyung dizide Cha Yoo-Ri’nin (Kim Tae-Hee) kocası ve bir göğüs cerrahı olan Jo Kang-Hwa karakterini canlandıracak. İlk aşkı ve sevgili eşi olan Cha Yoo-Ri’yi kaybettikten sonra kişiliği belirgin bir şekilde değişir. Ancak, bir gün, 5 yıl önce ölen eşini tekrar karşında bulur.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "Abyss", "The Smile Has Left Your Eyes", "Tomorrow, With You" ve "Oh My Ghost" dizilerinin yönetmeni Yoo Je-Won oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Go Back Couple" dizisinin kaleme alan Kwon Hye-Joo yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 2020 yılının ilk yarısında yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)