Suzy, Nam Joo-Hyuk ve Kim Soo-Hyun’un Yer Alacağı Yeni Diziler Kesinleşti

Suzy ve Nam Joo-Hyuk’un, tvN’in "Sandbox" adlı yeni dizisinde birlikte başrolü paylaşacağı ve Kim Soo-Hyun’un, tvN’in "Psycho But It’s Okay" adlı yeni dizisinde rol alacağı kesinleşti.

28 Ocak’ta, tvN, yayımladığı tanıtım videosu ile 2020 yılı içerisinde yayımlayacakları dizileri duyurdu.

Yayımlanan tanıtım videosu ile tvN, "The Cursed", "Hi Bye, Mama!", "Doctor Playbook", "Stranger 2", "Youth Record", "Sandbox" ve "Psycho But It’s Okay" dizilerinin 2020 yılında yayımlanacağını ve dizinin başrol oyuncularını duyurdu.

"Sandbox", şirketlerinin, geleceğin 'Google'u ve 'Amazon'u olmasını hayal eden ancak bu konuda hiçte umut vaat etmeyen iki farklı kişinin etrafında dönmektedir. Aynı hayalin peşinden koşan bu ikili bir gün karşılaşır ve birbirlerine destek olup, birlikte işlerini geliştirirler.

Suzy dizide Steve Jobs (Apple Computer, Inc.'ın kurucu ortaklarından) gibi biri olmayı hayal eden Seo Dal-Mi karakterini canlandırmaktadır. Kendi şirketini kurabilmesi için 90 bin dolara ihtiyacı vardır. Bu yüzden, üniversiteyi bırakır ve çeşitli yarı-zamanlı işlerde çalışmaya başlar. Bir gün, aynı hayali paylaştığı Nam Do-San ile karşılaşır ve ilk kez birine aşık olur.

Nam Joo-Hyuk dizide 'Samsan Tech'in kurucusu olan Nam Do-San karakterini canlandırmaktadır. 15 yıl önce, Matematik Olimpiyatları’nın 'en genç kazananı' unvanına sahipti ve ailesinin gurur kaynağıydı. Ancak, 2 yıl önce, arkadaşları ile birlikte kurduğu şirket içler acısı bir durumdadır.

"Psycho But It’s Okay", psikiyatri bölümünde çalışan bir adam ile popüler ama antisosyal kişilik bozukluğu olan kadın bir çocuk kitabı yazarının etrafında dönmektedir. Adam, aşkı reddetmektedir. Kadın ise aşk hakkında hiçbir şey bilmemektedir. Ancak, ikisi birbirlerine aşık olur. Aşk sayesinde zorlukların üstesinden gelir, kayıp ruhlarını ve kimliklerini yeniden keşfeder.

Kim Soo-Hyun dizide psikiyatri bölümünde çalışan Moon Kang-Tae karakterini canlandıracak. Görevi, hastaların durumunu not etmek, hastaların kavga etmesi veya kaçması gibi beklenmedik durumlarla başa çıkmaktır. Bu dizi onun 5 yıl aradan sonra yer aldığı ilk dizi olacak.

Kaynak: (1), (2), (3)