Park Hae-Jin’in "Old School Intern" Dizisinde Rol Alacağı Kesinleşti

Park Hae-Jin, MBC’nin "Old School Intern" adlı yeni dizisinde erkek başrol karakteri canlandıracak.

Geçtiğimiz ay, Han Ji-Eun’a dizide kadın başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü doğrulanmıştı. Oyuncu teklifi olumlu bir şekilde gözden geçirmeye devam etmektedir.

İlgili Haber: Park Hae-Jin ve Han Ji-Eun Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alabilir

Dizi, ilk işinde, kendisine zor zamanlar yaşatan patronuyla yıllar sonra, yeni stajyeri olarak karşılaşan bir adamın etrafında dönmektedir. Ka Yeol-Chan, ilk işinden patronunun ona çok zor zamanlar yaşatması nedeni ile ayrılır ve yeni bir şirkette çalışmaya başlar. Kısa sürede, terfi alır ve yüksek bir pozisyona yerleşir. Yanına yeni bir kıdemli stajyer alır. Bu kişi, ona ilk işinde zor zamanlar yaşatan patronudur.

Park Hae-Jin dizide bir ramen şirketinde iddialı ve başarılı bir yönetici olan Ka Yeol-Chan karakterini canlandıracak. Mezun olduktan sonra bir şirkette çalışmaya başlar. Ancak buradaki patronu, 'kkondae' olarak da tabir edilen eski okul yönetim biçimini savunan katı birisidir. Bu yönetim biçimini kullanan patronu ona çok zor zamanlar yaşatır. Bu yüzden, işinden istifa eder. Bir ramen şirketi bir iş bulur. Sıkı bir şekilde çalışarak alışılmadık bir şekilde kısa zamanda terfi alır. Artık o, şirketteki en güçlü pozisyonlardan biri olan satış ve pazarlama bölümünün şefidir.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "Weightlifting Fairy Kim Bok-Joo", "100 Days My Prince" dizilerinin asistan yönetmeni ve "Kill It" dizisinin yönetmeni Nam Sung-Woo oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümü, bu yılın Mayıs ayında yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)