"City Couple's Way of Love: My Lovely Camera Thief" Dizisinin İlk Fragmanı Yayımlandı

  Maysa   |     23-11-2020, 19:42

Ana kadrosunda Ji Chang-Wook, Kim Ji-Won, Kim Min-Suk, So Ju-Yeon, Ryoo Kyung-Soo ve Han Ji-Eun’un yer aldığı, Kakao TV’nin "City Couple's Way of Love: My Lovely Camera Thief" adlı yeni dizisinin ilk fragmanı yayımlandı.

Dizi, şehrin yoğun temposunda hayatta kalmaya çalışan bir grup gencin gerçekçi romantik ilişkilerini konu almaktadır.

Yayımlanan fragmanda, her karaktere ideal partnerinde ne aradıkları sorulmaktadır.

Ji Chang-Wook dizide tutkulu bir romantik ve duyguları konusunda dürüst bir mimar olan Park Jae-Won karakterini canlandırmaktadır. Bir yıl önce, bir yaz akşamı kalbini çalan gizemli bir kadına aşıktır. Fragmandaki hareketli afişinde şunlar yazmaktadır: "Güçlü kadın mı? Biraz tuhaf olan kadınlardan hoşlanıyorum."

Kim Ji-Won dizide serbest bir pazarlamacı olan Lee Eun-Oh karakterini canlandırmaktadır. Kendini herkese özgür ruhlu, ama aslında kendisinden tam zıttı bir karaktere sahip biri gibi davrandığı sırada Park Chae-Won’a (Ji Chang-Wook) âşık olur. Fragmandaki hareketli afişinde şunlar yazmaktadır: "Emin değilim. Unutamadığım bir adam var."

Kim Min-Suk dizide dışarıdan alaycı biri gibi görünen ancak kız arkadaşına karşı romantik bir aşık olan Choi Kyung-Joon karakterini canlandırmaktadır. Fragmandaki hareketli afişinde şunlar yazmaktadır: "[Benim ideal kadınım] Rin-Yi. Kesinlikle Rin-Yi."

So Ju-Yeon dizide Choi Kyung-Joon’un (Kim Min-Suk) tuhaf ve öngörülemez sevgilisi olan Seo Rin-Yi karakterini canlandırmaktadır. Fragmandaki hareketli afişinde tereddüt ediyor ve cevap veremiyor.

Ryoo Kyung-Soo dizide Lee Eun-Oh (Kim Ji-Won) ve Seo Rin-Yi’nin (So Ju-Yeon) en yakın arkadaşı olan Kang Gun karakterini canlandırmaktadır. Bekar bir hayatı tercih etmektedir. Fragmandaki hareketli afişinde şunlar yazmaktadır: "Tüm türleri tiplerden hoşlanırım. Bildiğiniz gibi, çok fazla flörtüm oldu."

Han Ji-Eun dizide Kang Gun’un (Ryoo Kyung-Soo) eski kız arkadaşı olan Oh Sun-Young karakterini canlandırmaktadır. Fragmandaki hareketli afişinde şunlar yazmaktadır: "Erkekler, onların hepsi aynı."

Dizinin her bölümü 30 dakikadan oluşacak. Ayrıca dizi, "City Couple's Way of Love" adı altında birden fazla sezonu olmak üzere düşünülerek üretilmektedir. "My Lovely Camera Thief" alt başlığı altında ilk sezonu yayımlanması planlanılıyor.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "It's Okay to Not Be Okay", "Encounter", "Jealousy Incarnate", "Hyde Jekyll, Me", "Angel Eyes" ve "Phantom" dizilerinin yönetmeni Park Shin-Woo oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Romance is a Bonus Book", "My First Time", "Discovery of Love", "In Need of Romance", "In Need of Romance 2" ve "In Need of Romance 3" dizilerini kaleme alan Jung Hyun-Jung ve Senarist Jung Da-Yeon birlikte yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 8 Aralık’ta yayımlanacak.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…