''Return (2021)'' Dizisinin Ana Oyuncu Kadrosu Belirlendi

''Return'' Lee Jae Wook, Park Ha Eun, NU'EST'den Minhyun ve Oh My Girl'den Arin'in yer alacağı bir drama olacak. Dizinin kadrosu büyük bir oranda netleşirken ünlü oyuncu Lee Sang Wook'un dizinin kadrosuna katılabileceği söyleniyor.

You're BeautifulHotel del LunaA Korean Odyssey gibi pek çok ünlü dizilerin senaristliğini yapan Hong Kız Kardeşler tarafından yazılacak olan drama şimdiden büyük bir merakla bekleniyor. Ünlü kız kardeşlerin sıradaki projesi olacak Hwan Hon(Roman Başlığı) birinin ruhunun ölümden sonra geri dönüşü anlamına geliyor. 

Dizi, göksel ruhlarla uğraşan genç büyücülerin aşkları ve büyüme hikayeleri hakkında bir fantezi draması olacak.

Oyuncuların canlandıracağı karakterler hakkındaki bilgiler henüz kesinleşmese de dizinin 18 Aralık'ta yayınlanacağı biliniyor. Dizinin yönetmen koltuğunda My Roommate Is A GumihoWhat's Wrong with Secretary KimTouch Your Heart, Because This is My First Life gibi ünlü dizilerin yönetmeni Park Joon Hwa oturacak. 

Fantazi-Romantizm türündeki dizi tvN aracılığıyla yayınlanacak ve 16 bölüm olacak.


Editör Notu: Lee Jae Wook hayranı olarak bu diziyi direk olarak listeme ekledim. Hong Kız kardeşlerin ve yönetmenin birlikte çalışarak çok güzel işler ortaya çıkaracağına da eminim. Konusu hakkında henüz çok bir bilgimiz olmasa da şimdiden izlemeyi düşünüyorum. Peki siz ne düşünüyorsunuz?