''Our Blues'' Dizisinde Shin Min Ah ve Kim Woo Bin Çifti Yer Alacak

 ''Our Blues'' dizisi için detaylar yavaş yavaş belli olurken dizi de yer alacak oyuncu kadrosu kesinleşmeye başlıyor. Gelen son haberlere göre 2015'ten beri birlikte olan Shin Min Ah ve Kim Woo Bin çifti dizide yer alacak. Ancak farklı oyuncular ile partner olacaklar. Ünlü senarist Noh Hee Kyung'un dizisinde Lee Byung HunCha Seung WonHan Ji Min ve Lee Jung Eun gibi ünlü oyuncuların da yer alacağı biliniyor. Ayrıca dizide oynaması için Bae Hyun Sung'a teklif götürüldü.

Dizi, tamamen farklı hayatlar yaşayan insanların hikayelerini anlatacak. Kim Woo Bin'in karşısında Han Ji Min, Shin Min Ah'nın karşısında Lee Byung Hun ve Cha Seung Won karşısında Lee Jung Eun oynayacak. Karakterler ve konu hakkındaki diğer bilgiler henüz kesinleşmedi.

Netflix dizisi olacağı bilinen drama 20 bölüm şeklinde yayınlanacak ve çekimlere 2021 yılının ikinci yarısında başlanacak.

Dizinin yönetmen koltuğunda Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo ve Arthdal Chronicles : Season 2 gibi ünlü dizilerin yönetmeni Kim Kyu Tea oturacak.

Shin Min Ah 2021'de yayınlanması planlanan Seaside Village Chachacha dizisi için şu an da Kim Seon Oh ile birlikte çalışıyor. Ayrıca Shin Min AhLee Byung Hun,  Han Ji Min virüs yüzünden çekimleri ertelenen ''Here'' dizisinde birlikte yer alıyorlar.