Sesleri Kadar Oyunculukları İle İnsanları Büyüleyen İdoller
  • ela
  • 17-11-2016, 22:53

 

Çıkışlarını şarkıcı olarak yaptıktan sonra oyunculuk sektörüne atılan birçok idol bulunmaktadır. Bu idollerden bazıları yetersiz olan yetenekleri ile göze çarpıyor ve "sen sadece şarkını söylesene” dedirtiyor. Ancak bazı idoller ise bizi sesleriyle olduğu kadar oyunculuğu ile de büyülüyor. Hatta bu idollerden bazıları öyle oyunculuk sergiliyorlar ki sanki bunun için doğmuşlar.

Sizlere sesleriyle olduğu kadar oyunculuğu ile de insanları büyülediğini düşündüğüm birkaç idolü takdim etmek isterim.

 

1 – Do Kyung-Soo

'EXO' grubunun bir üyesi olan Do Kyung-Soo hem sesi ile insanları büyülüyor hem de oyunculuğu ile... O, ilk kez "It's Ok, This is Love" dizisindeki oyunculuk performansı ile dikkatleri üzerine çekti. Çok geçmeden "Hello Monster" dizisinde küçük bir rol olmasına rağmen canlandırdığı psikopat karakteri ile herkesten olumlu tepki topladı. "Hello Monster" dizisindeki karakterinin tam zıttı bir karakter olan "Unforgettable" filmindeki çekinken, duygusal ve hassas ruhlu Bum-Sil karakteri ile herkese iki zıt karakteri mükemmel bir şekilde canlandıracağını ispat etti. Yakında gösterime girecek olan "My Annoying Brother" ve "With God" filmleri ile tekrar sevenleriyle bir araya gelecek.

 

2 – Hyeri

'Girl’s Day' grubunun bir üyesi olan Hyeri "Hyde Jekyll, Me" dizisi ile dikkatleri üstüne çekmesinin ardından "Reply 1988" dizisinde gösterdiği performans ile herkesin gönlünde taht kurmayı başardı. Ardından "Entertainer" dizisinde rol aldı.

 

3 – Minah

'Girl’s Day' grubunun bir üyesi Minah "The Beauty of the Beast" dizisinde gösterdiği oyunculuk performansı ile herkesi etkiledi.

 

4 – Yook Sung-Jae

'BTOB' grubunun bir üyesi olan Yook Sung-Jae "Age Ending in Nine Boy" dizisindeki oyunculuk performansı ile dikkatleri üzerine çekti ve "Who Are You - School 2015" dizisinde canlandırdığı karakter ile insanların gönlünde taht kurmayı başardı. Ardından "The Village: Achiara's Secret" dizisinde rol alan Yook Sung-Jae yakında yayımlanmaya başlayacak olan "Goblin" dizisi ile sevenleriyle tekrar bir araya gelecek.

 

5 – Lee Hong-Ki

'FT Island' grubunun bir üyesi olan Lee Hong-Ki rol aldığı birçok dizi ve film ile sesiyle olduğu kadar oyunculuğu ile de herkesi etkilemeyi başarmıştır.

 

6 – Eric

'Shinhwa' grubunun bir üyesi olan Eric "Discovery of Romance" ve "Another Miss Oh" gibi romantik-komedi dizilerde gösterdiği oyunculuk ile 'romantik-komedi kralı' olarak anılmaya başlandı.

 

7 – Jung Yong-Hwa

'CNBLUE' grubunun bir üyesi olan Jung Yong-Hwa rol aldığı birçok dizi ile sesiyle olduğu kadar oyunculuğuyla da herkesi etkilemeyi başarmıştır.

 

8 – Seo In-Guk

Solo bir şarkıcı olan Seo In-Guk" Reply 1997" dizisindeki oyunculuk performansı ile dikkatleri üzerine çekti ve rol aldığı "Master's Sun", "King of High School Life Conduct", "The King's Face", "Hello Monster", "Squad 38" ve "Shopping King Louie" dizileri ile herkesin gönlünde taht kurmayı başardı.

 

9 – Taecyeon

'2PM' grubunun bir üyesi olan Taecyeon "Dream High" dizisindeki oyunculuk performansı ile dikkatleri üzerine çekti ve rol aldığı "Who Are You", " Wonderful Days", "Assembly" ve "Let's Fight Ghost" dizileri ile herkesin gönlünde taht kurmayı başardı.

 

10 – Jung Eun-Ji

'A Pink' grubunun bir üyesi olan Jung Eun-Ji "Reply 1997" dizisindeki oyunculuk performansı ile dikkatleri üzerine çekti ve ardından rol aldığı "Lovers of Music" ve "Cheer Up!" dizilerindeki oyunculuk performansı ile iyi bir oyuncu olduğunu herkese kanıtladı.

 

11 – IU

Solo bir şarkıcı olan IU "Dream High" dizisindeki oyunculuk performansı ile dikkatleri üzerine çekti ve ardından "You Are The Best Lee Soon-Shin", "Bel Ami", "The Producers" ve "Moon Lovers" dizilerinde rol aldı. "Moon Lovers" dizisindeki oyunculuğu ile birçok eleştiri almış olsa da bence dizide gayet başarılı bir şekilde rol aldı.

 

12 – Lee Seung-Gi

Solo bir şarkıcı olan Lee Seung-Gi rol aldığı "Brilliant Legacy", "My Girlfriend is a Nine-Tailed Fox", "The King 2 Hearts", "Gu Family Book" ve "You're All Surrounded" dizileri ile sesiyle olduğu kadar oyunculuğuyla da herkesi etkilemeyi başarmıştır.

 

13 – Suzy

'Miss A' grubunun bir üyesi olan Suzy "Dream High" dizisindeki oyunculuk performansı ile dikkatleri üzerine çekti ve en son rol aldığı "Uncontrollably Fond" dizisi ile herkese oyunculuğunu ne kadar çok geliştirdiğini gösterdi.

 

14 – Seo Kang-Joon

'5urpise' grubunun bir üyesi olan Seo Kang-Joon "Cunning Single Lady" dizisindeki oyunculuk performansı ile dikkatleri üzerine çekti ve ardından "What Happens to My Family?", "Splendid Politics" ve "Cheese in the Trap" dizileri ile sesiyle olduğu kadar oyunculuğuyla da herkesi etkilemeyi başarmıştır. Seo Kang-Joon son olarak yayımlanmaya devam eden "Entourage" dizisinde rol almaktadır.

 

15 – Choi Si-Won

'Super Junior' grubunun bir üyesi olan Choi Si-Won birçok dizi ve filmde rol almıştır. Ancak "She Was Pretty" dizisinde canlandırdığı karakterle herkesin dikkatini çekmiş ve birçok kişi dizideki oyunculuğunu övmüş, herkesin beğenisini kazanmıştır.

 

16 – Siwan

'ZE:A' grubunun bir üyesi olan Siwan "Triangle" dizisindeki oyunculuk performansı ile dikkatleri üzerine çekmiştir ve ardından "Misaeng" dizisinde ve "The Attorney" filmi ile herkese iyi bir oyuncu olduğunu göstermiştir. Siwan yakında yayımlanmaya başlayacak olan "King Loves" dizisi ile sevenleriyle buluşacak.

 

17 – Park Yoo-Chun

'JYJ' grubunun bir üyesi olan Park Yoo-Chun rol aldığı birçok dizi ve film ile sesiyle olduğu kadar oyunculuğuyla da herkesi etkilemeyi başarmıştır.

 

18 – Choi Soo-Young

'Girls' Generation' grubunun bir üyesi olan Choi Soo-Young "Dating Agency: Cyrano", "The Spring Day of My Life" ve "38 Task Force" dizilerinde gösterdiği oyunculuk performansıyla herkesi etkilemeyi başarmıştır. Choi Soo-Young önümüzdeki yıl yayımlanması planlanan "Polyclinic Doctor" dizi ile yakında sevenleriyle buluşacak.

 

19 – T.O.P

'Big Bang' grubunun bir üyesi olan T.O.P rol aldığı "IRIS" dizisi ve "Commitment", "Tazza 2" filmlerinde gösterdiği performans ile herkesi etkilemeyi başarmıştır.

 

20 – Uee

'After School' grubunun bir üyesi olan Uee rol aldığı birçok dizi ile herkesi etkilemeye başarmıştır. Ayrıca Uee yakında yayımlanmaya başlayacak olan dizisi "Night Light" ile yakında sevenleriyle buluşacak.

 

21 – Junho

'2PM' grubunun bir üyesi olan Junho "Cold Eyes" filmindeki oyunculuğu ile ilk oyunculuk deneyimi olmasına rağmen beni oldukça etkilemiştir.

 

22 – Jinyoung

'B1A4' grubunun bir üyesi olan Jinyoung en son rol aldığı "Love in the Moonlight" dizisi ile herkese oyunculuğunu ne kadar çok geliştirdiğini göstermiştir.

 

23 – Lee Tae-Hwan

'5urpise' grubunun bir üyesi olan Lee Tae-Hwan "King of High School Life Conduct", "Pride and Prejudice" ve "W" dizilerinde gösterdiği oyunculuk performansıyla herkesi etkilemeyi başarmıştır. Lee Tae-Hwan son olarak yayımlanmaya devam "Father, I'll Take Care of You" dizisinde rol almaktadır.

 

24 – Kwak Si-Yang

'One O One' grubunun bir üyesi olan Kwak Si-Yang rol aldığı "Oh My Ghost" dizisi ile dikkatleri üzerine çekmiş ve "All is Well", "Mirror of the Witch" ve "Secound to Last Love" dizilerinde gösterdiği performans ile iyi bir oyuncu olduğunu kanıtlamıştır.

 

25 – Nana

'After School' grubunun bir üyesi olan Nana "The Good Wife" dizisinde gösterdiği performans ile iyi bir oyuncu olduğunu kanıtlamıştır.

 

26 – Kang Min-Hyuk

'CNBLUE' grubunun bir üyesi olan Kang Min-Hyuk en son yayımlanan dizisi "Entertainer" ile herkese oyunculuğunu ne kadar çok geliştirdiğini göstermiştir.

 

Peki sizin bu listeye eklemek istediğiniz bir idol var mı? veya "bu idol bu listeye nasıl girmiş” değiniz bir idol var mı? Yorumlarınızı bekliyorum.