Bad Papa

Puanı: 4,9/5  Oy Sayısı: 12
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Bad Papa | 배드파파
Tür: -
Yönetmen: Jin Chang-Gyu
Senarist: Kim Sung-Min
Yapımcı: -
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: MBC
daum: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2018
Yayın Tarihi: Eylül 2018
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı – 22:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Yoo Ji-Cheol


Diğer Oyuncuları:

Son Yeo-Eun / Choi Sun-Joo (teklif aşamasında)
Lee David / Kim Yong-Dae (teklif aşamasında)
Kim Jae-Kyung / Cha Ji-Woo
Shin Eun-Soo / Yoo Young-Son (teklif aşamasında)


Konusu:

Dizi, iyi bir baba olmak için kötü bir insan olmayı tercih eden Ji-Cheol’un (Jang Hyuk) etrafında dönmektedir.


Karakterleri:

Jang Hyuk dizide eski bir boksör olan Yoo Ji-Cheol karakterini canlandırmaktadır. Bir gün, bir anda her şeyini, ailesini, parasını ve şöhretini kaybeder. Hayatı mahvolur ve büyük bir umutsuzluğa düşer. Gizemli bir ilacın sayesinde karışık dövüş sanatları savaşçısı olarak hayatını kontrol altına almaya ve kaybettiği ailesini yeniden kazanmaya çalışır.

Kim Jae-Kyung dizide elit bir ajan olan Cha Ji-Woo karakterini canlandırmaktadır. Başmüfettiş unvanını taşıyan en genç kadın ajandır.


Not: MBC’nin Pazartesi & Salı  dizi kuşağında bu diziden önce "Risky Romance" yayımlanacaktır.Kaynakları: (1), (2), (3), (4), (5)Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam ve içerik ile alakasız link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…