Seo Kang-Joon “Entertainer” Dizisinde Konuk Oyuncu Olarak Yer Alacak

  Maysa   |     29-04-2016, 12:43


Seo Kang-Joon’un başrolünde Ji Sung ve ‘Girl’s Day’ grubundan Hyeri’nin rol aldığı "Entertainer" dizisinde konuk oyuncu olarak yer alacağı açıklandı.


Seo Kang-Joon’un kendisinin de üyesi olduğu ‘5surprise’ grubundan Gong Myung’u desteklemek amacı ile dizide özel olarak konuk oyuncu olacak.

Gong Myung dizide, ‘Ddanddara’ adlı dört kişilik bir erkek grubunun gitaristi olan Kayle karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, bir gitar dehasıdır. Seo Kang-Joon ise dizide, Kayle’ın (Gong Myung) mezun olduğu Juilliard Okulu’ndaki rakibi Lee Sang-Won karakterini canlandıracak. Seo Kang-Joon çok yoğun bir programa sahip olmasına rağmen arkadaşını ve grubunu desteklemek için dizide konuk oyuncu olacak.

Her Çarşamba ve Perşembe SBS ekranlarında yayınlanan dizide Seo Kang-Joon’un konuk oyuncu olarak yer aldığı 7. bölümün 11 Mayıs’ta yayınlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: allkpop

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…