Jung So Min ve Jung Hae-In Yeni Bir Dizide Başrol Olabilir

Jung So Min ve Jung Hae-In Yeni Bir Dizide Başrol Olabilir

30 Kasım'da bir medya kuruluşu olan STARNEWS, Jung So Min'in yaklaşan dizi "Mom's Friend's Son"da başrol olarak yer alabileceğini bildirdi. Haberlere yanıt olarak Jung So Min'in ajansı IEUM HASHTAG: "'Mom's Friend's Son', Jung So Min'in teklif aldığı projelerden biri. [Oyuncu] şu anda teklifi inceliyor." dedi.

“Mom's Friend's Son” dizisi, sıkıntılarla dolu hayatını arkada bırakarak yeni bir sayfa açan Bae Seok Ryu adındaki bir kadın ile Bae Seok Ryu'nun hayatındaki karanlık dönemlerden birinde yer alan annesinin arkadaşının oğlu Choi Seung Hyo arasındaki romantik ilişkiyi anlatıyor.

Jung So Min teklifi kabul etmesi halinde zor bir hayat süren Bae Seok Ryu karakterini canlandıracak. En son 2022 yılında yayımlanan "Alchemy of Souls" dizisinde başrol olarak harika bir iş çıkaran güzel oyuncunun sıradaki projesi merak ediliyor. 

Jung Hae In ise erkek başrol Choi Seung Hyo'yu canlandırmak için bir süredir görüşmelerde bulunuyor. Bu yıl "D.P. Season 2" ile harika bir geri dönüş yapan başarılı oyuncu teklifi kabul etmesi halinde sıradaki projesini seçmiş olacak. (guneykoresinemasi.com)

Dizinin yönetmenliğin "The Smile Has Left Your Eyes", "Abyss", "The King: Eternal Monarch", "Crash Course in Romance" ve "Tomorrow With You" gibi popüler yapımların arkasında olan Yoo Je Won üstlenecek. Senaryosu ise “Hometown Cha-Cha-Cha”nın yazarı Shin Ha Eun tarafından yazılacak. Ayrıca oyuncu kadrosu tamamlandığı an dizinin çekimlerine başlanacağı biliniyor.

-

BİZİ INSTAGRAM HESABIMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ @guneykoresinemasicom