"Bossam: Steal the Fate" Dizisinin İlk Afişi Yayımlandı
  • Maysa
  • 10-03-2021, 13:36

Başrolünü Jung Il-Woo ve Yuri’nin paylaştığı, MBN’in "Bossam: Steal the Fate" adlı yeni dizisinin ilk afişi yayımlandı.

Dizi, Joseon Hanedanlığı döneminde geçmektedir ve yanlışlıkla bir prensesi kaçıran Ba-Woo’nun (Jung Il-Woo) etrafında dönmektedir. Para için kumar oynayan, kavga eden ve dulların evlenmesi yasak olmasına rağmen onları kaçırarak evlenmelerini sağlamaktadır. Bir gün, gene bir dul kaçırmak için bir eve girer ve yanlışlıkla düşmanının gelini olan Prenses Hwain’i (Yuri) kaçırır.

Jung Il-Woo dizide para için yasa dışı işler yapan Ba-Woo karakterini canlandırmaktadır. Genç yaşlarında, birine komplo kurmakla haksız yere suçlanır ve o zamandan bu yana gerçek kimliğini gizleyerek yaşamaktadır.

Yuri dizide dul bir prenses olan Hwain karakterini canlandırmaktadır. Prens Gwanghae'nin kızıdır. Gizli bir siyasi anlaşma için sevdiği bir adamın abisiyle evlenir. Düğün gecesi ise kocası ölerek dul kalır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Avengers Social Club", "Woman with a Suitcase", "Ex-Girlfriends' Club" ve "Miss Korea" gibi başarılı yapımların yönetmeni Kwon Seok-Jang oturmaktadır. Dizinin senaristliğini Senarist Kim Ji-Soo ve Senarist Park Cheol yapmaktadır. Senarist Kim Ji-Soo daha önce "Birthcare Center" ve "Surplus Princess" dizilerini kaleme almıştır.

Dizinin ilk bölümü bu yılın Mayıs ayında yayımlanacak.

Kaynak: (1)