Park Hyung-Sik Yeni Bir Dizide Rol Alabilir

Park Hyung-Sik, tvN’in "The Golden Hairpin" adlı yeni bir dizisinde erkek başrol karakteri canlandırabilir.

19 Mart’ta, Park Hyung-Sik’in ajansı, United Artists Agency, oyuncusunun söz konusu diziden teklif aldığını doğruladı ve teklifi olumlu bir şekilde değerlendirdiğini bildirdi.

Dizi, gizemli bir lanet ile lanetlenmiş bir prens ile ailesini öldürmekle suçlanan bir dâhinin etrafında dönmektedir. İkisi de birbirlerinin tek kurtarıcı olarak görmektedir. İlişkileri başta bir çıkar ilişkisi olarak başlasa da zaman geçtikçe kaçınılmaz bir romantik ilişkiye dönüşür.

Park Hyung-Sik eğer teklifi kabul ederse dizide Prens Lee Hwan karakterini canlandıracak. Babasının tahttan indirilmesi ve kardeşinin ölümünün ardından iktidara gelir. En özgür ruhlu bir insanken en büyük felaket tellalcısına dönüşür. Geride kalan tek aile üyesi ve tek güvendiği kişi olan annesi kısa süre sonra vefat ettiğinde ise daha derin bir karanlık çukura düşer. Dışarıdan bakılınca korkusuz bir adam gibi görünmesine karşın aslında derin bir ıssızlık içine kök salmıştır.

4 Ocak'ta askerden terhis olan Park Hyung-Sik’e birçok projeden teklif götürüldü ve bundan sonra hangi projeyi seçeceği sevenleri tarafından merak edilmektedir.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Psychopath Diary", "100 Days My Prince", "Revolution" , "Duel" ve "Bad Guy" dizilerini yöneten Lee Jong-Jae oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Lovestruck in the City", "Romance is a Bonus Book", "My First Time", "Discovery of Love", "I Need Romance", "I Need Romance 2" ve "I Need Romance 3" dizilerini kaleme alan Jung Hyun-Jung yapmaktadır.

Dizinin yayın tarihi hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.

Kaynak: (1)