Park Hyung-Sik Yeni Bir Dizide Rol Alabilir

  Rüzgar Esintisi   |     19-03-2021, 14:46

Park Hyung-Sik, tvN’in "The Golden Hairpin" adlı yeni bir dizisinde erkek başrol karakteri canlandırabilir.

19 Mart’ta, Park Hyung-Sik’in ajansı, United Artists Agency, oyuncusunun söz konusu diziden teklif aldığını doğruladı ve teklifi olumlu bir şekilde değerlendirdiğini bildirdi.

Dizi, gizemli bir lanet ile lanetlenmiş bir prens ile ailesini öldürmekle suçlanan bir dâhinin etrafında dönmektedir. İkisi de birbirlerinin tek kurtarıcı olarak görmektedir. İlişkileri başta bir çıkar ilişkisi olarak başlasa da zaman geçtikçe kaçınılmaz bir romantik ilişkiye dönüşür.

Park Hyung-Sik eğer teklifi kabul ederse dizide Prens Lee Hwan karakterini canlandıracak. Babasının tahttan indirilmesi ve kardeşinin ölümünün ardından iktidara gelir. En özgür ruhlu bir insanken en büyük felaket tellalcısına dönüşür. Geride kalan tek aile üyesi ve tek güvendiği kişi olan annesi kısa süre sonra vefat ettiğinde ise daha derin bir karanlık çukura düşer. Dışarıdan bakılınca korkusuz bir adam gibi görünmesine karşın aslında derin bir ıssızlık içine kök salmıştır.

4 Ocak'ta askerden terhis olan Park Hyung-Sik’e birçok projeden teklif götürüldü ve bundan sonra hangi projeyi seçeceği sevenleri tarafından merak edilmektedir.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Psychopath Diary", "100 Days My Prince", "Revolution" , "Duel" ve "Bad Guy" dizilerini yöneten Lee Jong-Jae oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Lovestruck in the City", "Romance is a Bonus Book", "My First Time", "Discovery of Love", "I Need Romance", "I Need Romance 2" ve "I Need Romance 3" dizilerini kaleme alan Jung Hyun-Jung yapmaktadır.

Dizinin yayın tarihi hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…