Ekim Ayında Başlayacak Kore Dizileri


Ekim ayında başlayacak Güney Kore dizilerini sizler için derledik. Ancak bazılarının günleri henüz tam olarak netleşmediği için yayın günlerinde değişiklikler yaşanabilir.1) The Perfect Deal - 6 Ekim

Aynı adı taşıyan ödüllü bir webtoon'dan uyarlanan "The Perfect Deal", liseden beri arkadaş olan yirmili yaşlarındaki üç gencin uzun bir aradan sonra ilk kez içki içmek için bir araya gelme hikayesini anlatıyor. İçlerinden ikisi, diğerini kaçırıyormuş gibi yaptıktan sonra işler beklenmedik bir hal alır ve ardından gelen olaylar üçünü de karanlık ve çalkantılı bir yola sürükler.


2) Strong Woman Kang Nam Soon - 7 Ekim

Strong Woman Do Bong Soon" Sequel "Strong Woman Kang Nam Soon" Drops 1st  Teaser - MyDramaList

2017 draması "Strong Woman Do Bong Soon"un devamı olan dizi, Do Bong Soon'un muazzam bir güce sahip olan uzaktan kuzeni Kang Nam Soon etrafında dönmektedir. Tıpkı annesi Hwang Geum Joo ve büyükannesi Gil Joong Gan'un sahip olduğu büyük gücü eşliğinde, Gangnam merkezli yeni uyuşturucu suçlarını ortaya çıkarır. (guneykoresinemasi.com)


3) A Good Day to be a Dog - 11 Ekim

Aynı adı taşıyan bir webtoon'a dayanan dizi, ailesinin laneti yüzünden bir erkekle öpüştüğü zaman köpeğe dönüşen bir kadın hakkında fantastik bir romantik dramadır. Han Nae Na bu laneti kırmak istemektedir ancak onun lanetini geri alabilecek tek kişi, travmatik bir olay nedeniyle köpeklerden korkan bir adamdır.


4) My Dearest Part 2 - 13 Ekim

My Dearest' teaser unfolds Namkoong Min and Ahn Eun Jin's heartrending love  story | Entertainment

Dizi, Qing istilası sırasında Joseon'da asil bir kadın ile gizemli bir adam arasında geçen aşk hikayesini konu alıyor.


5) Evilive - 14 Ekim

All About the Intense and Ominous Korean Noir Drama “EVILIVE”: Full Cast,  Plot, Teasers, and Release Date - KPOPPOST

Dizi, oldukça kötü bir adamla tanıştıktan sonra seçkin bir kötü adama dönüşen zavallı avukat Han Dong Soo'nun etrafında dönmektedir.


6) Doona! - 20 Ekim

Aynı adlı webtoon'dan uyarlanan dizi, eski bir idol olan Lee Doo Na ve üniversite öğrencisi Lee Won Joon'un ortak bir evde birlikte yaşamalarını konu olan romantik bir dramadır.  (guneykoresinemasi.com)


7)  High Cookie - 23 Ekim

Dizi, insanların hayallerini gerçekleştiren tehlikeli el yapımı kurabiyeleri ve çaresiz bir durumda olan kardeşini kurtarmak için her şeyi yapan bir kadının hikayesini anlatmaktadır. 


8) Moon in the Day - (İLERİ TARİHE ATILDI -1 KASIM)

Moon in the Day, geçmiş ve günümüz arasında geçen 1500 yıllık romantik bir hikayeyi konu alıyor. 1500 yıl önce bir adam, sevdiği kadın tarafından öldürülür ve kendisi için zaman adeta durur. 1500 yıl sonra ise geçmiş yaşamına dair tüm anılarını kaybeden ve "nehir gibi akmaya" devam eden sevgilisinin reenkarnasyonu ile tekrar karşılaşır. (guneykoresinemasi.com)


9) Castaway Diva - 28 Ekim (Değişebilir)

Castaway Diva, bir kaza sonucu ıssız bir adaya sürüklenen ve 15 yıl sonra bulunan bir kadının hikayesini konu olan romantik-komedi dizisidir. Yıllar sonra bulunan kadın, modern hayata geri döndüğünde bu yeni dünyaya uyum sağlamaya çalışır.


10) The Matchmakers - 30 Ekim

Joseon Hanedanlığı döneminde geçen dizi genç dul Jung Soon Deok ile genç dul Shim Jung Woo arasındaki karşılaşmanın ve Joseon'u temsil eden dört genç bakireyi evlendirmek için ikilinin birlikte verdiği mücadeleyi anlatıyor.

-

BİZİ INSTAGRAM HESABIMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ @guneykoresinemasicom