Squid Game

Puanı: 5/5  Oy Sayısı: 2
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Squid Game | Round Six | 오징어 게임
Tür: Gerilim, Gizem
Yönetmen: Hwang Dong-Hyuk
Senarist: Hwang Dong-Hyuk
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: Netflix
imdb: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2020
Yayın Tarihi: -
Yayın Günleri ve Saati: -
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Ki-Hoon
Sang-Woo

 

Diğer Oyuncuları:

---


Konusu:

Dizi, 45.6 Milyar Won ödüllü hayatta kalma oyununa katılan bir grup insanın etrafında dönmektedir.


Karakterleri:

Lee Jung-Jae dizide hayatta kalma oyununa katılan Ki-Hoon karakterini canlandırmaktadır. Çalıştığı şirket yeniden yapılandırmaya gittikten sonra işine son verilir. Bu yüzden, 45.6 Milyar Won ödüllü hayatta kalma oyununa katılmaya karar verir.

Park Hae-Soo dizide hayatta kalma oyununa katılan Sang-Woo karakterini canlandırmaktadır. Ki-Hoon’un (Lee Jung-Jae) öz kardeşi gibi gördüğü yakın bir arkadaşıdır. Bu kadar yakın olmalarına ve aynı mahallede büyümelerine karşın birbirlerinden tamamen farklı hayatlara sahiptiler. Sang-Woo yoksul bir aileye sahipti. Buna rağmen, prestijli bir üniversiteden mezun olur ve iyi bir işe girer. Ancak, çalıştığı şirket, fonlarını kötüye kullanılması nedeniyle bir krizle karşı karşıya kalır. Bu yüzden Ki-Hoon ile beraber 45.6 Milyar Won ödüllü hayatta kalma oyununa katılmaya karar verir.


Kaynakları: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…